Szymon Marciniak poprowadzi historyczny mecz na Wembley

0
Szymon Marciniak, najlepszy polski sędzia

Już 10 listopada Szymon Marciniak poprowadzi starcie “Synów Albionu” z reprezentacją Niemiec. Spotkanie to będzie wyjątkowe, bowiem zainauguruje używanie systemu VAR w Anglii.

Już za chwilkę będziemy świadkami kolejnej przerwy reprezentacyjnej, podczas której podopieczni Adama Nawałki zagrają 10 listopada z Urugwajem i trzy dni później z Meksykiem. Ten czas nie będzie bardzo ważnym sprawdzianem tylko dla naszych piłkarzy, ale również dla arbitrów. Szymon Marciniak poprowadzi starcie Anglików z Niemcami na Wembley. Spotkanie to będzie wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy w Anglii zostanie użyty system VAR.

Najbardziej utalentowanemu polskiemu sędziemu pomagać będą oczywiście rodacy. Arbitrami liniowymi będą Paweł Sokolnicki oraz Paweł Listkiewicz, sędzią technicznym Paweł Raczkowski, a na arbitra VAR wytypowany został Paweł Gil. Pomagać temu ostatniemu w obsłudze systemu będzie Marcin Borkowski.

Przypomnijmy, że system VAR został wprowadzony do LOTTO Ekstraklasy od początku obecnego sezonu. Po 14 rozegranych kolejkach technologiczna innowacja ma wielu zwolenników, ale nie brakuje również przeciwników. Ci argumentują swoje zdanie tym, że konsultacje przy pomocy systemu zabijają ducha gry i trwają zdecydowanie za długo, na czym cierpią piłkarze.

Podopieczni Garetha Southgate'a po awansie na rosyjski mundial nie będą próżnować – cztery dni po meczu z Niemcami czeka ich kolejne towarzyskie spotkanie, a ich rywalem będzie reprezentacja Brazylii.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułRobert Lewandowski potrzebuje zmiennika w Bayernie. Proponujemy kilka nazwisk
Następny artykułHarry Kane wznowił treningi z drużyną!