Szymon Marciniak kontuzjowany – czy pojedzie na mundial?

0
Szymon Marciniak, najlepszy polski sędzia

Dziennikarze portalu “Sport.pl” informują, że Szymon Marciniak doznał urazu, przez który został wykluczony z sędziowania w 30 kolejce LOTTO Ekstraklasy.

Niedawno na naszych łamach informowaliśmy Was, że polski arbiter został wybrany do prowadzenia spotkań podczas mistrzostw świata w Rosji. Turniej nadchodzi wielkimi krokami, a my dowiadujemy się, że Szymon Marciniak doznał kontuzji, która wyeliminowała go z pracy podczas ostatniej kolejki fazy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy. 37-latek na łamach portalu “Sport.pl” zdradził, ze to uraz mechaniczny i w najbliższej serii gier naszej ligi znów nie będziemy mogli zobaczyć go w akcji.

Szymon Marciniak nie ukrywał, że uraz przyplątał mu się w bardzo nieodpowiednim momencie. Polak za tydzień powinien podejść do kluczowych testów biegowych w Coverciano we Włoszech, które będą ostatnim sprawdzianem sędziów przed mundialem. Arbiter pozostaje jednak dobrej myśli i twierdzi, że nie ma większego zagrożenia, że przez tę kontuzję nie pojedzie na mistrzostwa świata. Z drugiej strony jednak 37-latek stwierdził, że musi walczyć z czasem – w takim razie my ze swojej strony życzymy mu zdrowia i liczymy, że zobaczymy go w Rosji!


Mistrzostwa świata rozpoczną się już 14 czerwca, a według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet jego największym faworytem są Niemcy i Brazylijczycy, których triumf wyceniany jest na 5,50. Kolejni na liście są Francuzi, na których wygraną kurs wynosi 7,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułKim jest Sergio Gomez, czyli kataloński nabytek Borussii Dortmund?
Następny artykuł#AleTypiara – Manchester City vs Liverpool