Szokujące wyznanie piłkarza Piasta Gliwice. ” Ojciec marzył, by odciąć mi głowę”

0

Piłkarz Piasta Gliwice, Hebert, w wywiadzie udzielonym “Przeglądowi Sportowemu” zdradził, jak trudne było jego dzieciństwo. 26-latek opowiedział o problemach matki i praktycznie zerowych relacjach z ojcem.

Hebert jest dobrze znanym piłkarzem dla kibiców LOTTO Ekstraklasy i Piasta Gliwice, w którym występuje od 2014 roku. Jak dotychczas jednak trudno było cokolwiek dowiedzieć się o jego przeszłości oraz dzieciństwie. 26-latek otworzył się w wywiadzie dla “Przeglądu Sportowego”.

Brazylijczyk przyznał, że na dobrą sprawę nie znał swojego ojca i w okresie dojrzewania widział go kilka razy:

– Przez cały okres dorastania mojego ojca widziałem dwa razy. Powód? Gdy miałem trzy lata opuścił nas i wrócił nagle 11 lat później. Na drugi dzień ponownie zniknął, tym razem na pięć kolejnych lat. Dlatego nie czuję, że jestem jego synem, jest dla mnie obcy.

To jednak nie przeszkodziło w tym, aby miał o nim fatalne zdanie, a także się go bał. Powodem tego jest szokujące pragnienie ojca, o którym dowiedział się z opowieści – miał on grozić śmierciom jemu oraz jego bratu. Jego zachowanie odbiło piętno na zdrowiu psychicznym matki, która nadal nie potrafi dojść do siebie:

– Wiem z opowieści, że był szaleńcem. Kiedyś powiedział, że jego marzeniem jest, by odciąć mi głowę i mojemu bratu i powiesić na drzewie bananowca. Mojej mamie też groził śmiercią i prawdopodobnie dlatego popadła w alkoholizm (…) Teraz jest lepiej, choć dalej ma kłopoty. Mamy normalny kontakt.

Hebert niecałe dwa miesiące temu został ojcem i nie ukrywa, że jest to dla niego symboliczne wydarzenie:

– Słowo „ojciec” brzmi dla mnie bardzo dziwnie, dopiero teraz nabrało jakiegoś znaczenia. Przez te wszystkie lata trudno było mi nawet je wymówić, w ogóle go nie używałem.

26-latek jest podstawowym obrońcą Piasta Gliwice, w którym w tym sezonie rozegrał 14 meczów. On oraz jego klubowi koledzy nie mogą być zadowoleni z wyników, bowiem popularne “Piastunki” zajmują dopiero 15. miejsce tabeli. W 18. kolejce na drodze drużyny z Górnego Śląska stanie Lech Poznań. Bukmacher Fortuna na wygraną podopiecznych Waldemara Fornalika oferuje kurs @ 3.55.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułNeymar – Wraca Brazylia, którą każdy szanuje
Następny artykułNie typuj wygranego mistrzostw świata – rozłóż się w fotelu i ciesz się rozgrywkami!