Sven Ulreich przedłużył umowę z Bayernem Monachium

0

Sven Ulreich na dłużej zostanie w Bayernie Monachium. Popularni “Bawarczycy” za sprawą oficjalnej strony internetowej poinformowali, że jego umowa, która obowiązywała do końca obecnego sezonu, została przedłużona. Jest to także swego rodzaju odpowiedź na medialne doniesienie, które mówiły, że Bayern Monachium rozgląda się po rynku za nowym bramkarzem.

Sven Ulreich do Bayernu Monachium przeszedł w 2015 roku i od samego początku było jasne, że będzie on w tym klubie pełnił wyłącznie funkcję zmiennika Manuela Neuera. Tak było przez większość czasu, aż do obecnego sezonu, w którym podstawowy bramkarz Bawarczyków nabawił się kontuzji. Neuer pauzuje już od kilku miesięcy, a 29-latek stał się jego naturalnym następcą.

Reprezentant Niemiec został pierwszym bramkarzem Bayernu Monachium, ale wciąż nie wiedział, jak będzie wyglądać jego przyszłość. Wszystko ze względu na fakt, że jego kontrakt obowiązywał wyłącznie do końca aktualnego sezonu, a dodatkowo w mediach pojawiały się informacje, jakoby działacze z Monachium rozglądali się za nowym bramkarzem.

Bayern Monachium odpowiedział na te plotki w najlepszy z możliwych sposobów – poinformował, że przedłużył umowę z Ulreichem. Aktualny kontrakt bramkarza obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. 29-latek nie ukrywa zadowolenia z takiego rozwoju sytuacji:

– Cieszę się, że Bayern we mnie uwierzył i w najbliższych latach będę mógł mu pomóc w osiąganiu wyznaczonych celów. Zarówno ja, jak i cała moja rodzina, znakomicie się tutaj czujemy.

Podopieczni Juppa Heynckesa dominują w Bundeslidze i nad drugim RB Lipsk mają już 18 punktów przewagi! Bayern o zwiększenie tej przewagi powalczy w najbliższą sobotę, kiedy na wyjeździe podejmą VfL Wolfsburg. Bukmacher Fortuna na ich wygraną oferuje kurs @


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułPaweł Olkowski chciał odejść z 1. FC Koeln. “Brakowało konkretów”
Następny artykułAntonio Conte – Jestem beznadziejny w przekonywaniu klubu do transferów