Stanisław Czerczesow

Mimo świetnego występu reprezentacji Rosji na mundialu Stanisław Czerczesow nie uważa, że był to jego najlepszy rok pracy.

55-latek w 2016 roku rozstał się z Legią Warszawa i rozpoczął przygodę z reprezentacją Rosji. Stanisław Czerczesow na tegorocznym mundialu poprowadził gospodarzy turnieju do ćwierćfinału, gdzie po konkursie rzutów karnych ulegli późniejszym wicemistrzom świata. “Sborna” wcześniej wyeliminowała w 1/8 finału Hiszpanów, ale menedżer słynący z mocnej ręki lepiej wspomina czasy, w których prowadził Legię Warszawa:

– Nie mogę powiedzieć, że kończący się rok był dla mnie tym najlepszym w kontekście zawodowym. Najbardziej udany rok przeżyłem w Legii, kiedy to zgarnęliśmy dublet. Mundial był dla nas w pewnym stopniu udany, ale nie zabrakło frustracji. Byliśmy o krok od awansu do półfinału.

W rozmowie z przedstawicielami portalu “Sportowe Fakty” Stanisław Czerczesow stwierdził, że kończący się rok dał mu wiele satysfakcji, a dobry wynik na mundialu ukierunkował go na drogę do dalszego rozwoju. Przypomnijmy, że 55-latek po zakończonych mistrzostwach świata przedłużył kontrakt z rosyjską federacją do 2020 roku.

Następny mecz piłkarze Legii Warszawa rozegrają dopiero 10 lutego. Wtedy to zmierzą się z Wisłą Płock na wyjeździe. Według bukmachera LVBET faworytem tego meczu będą goście – kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.02. Remis wyceniany jest na 3.50, a wygrana “Nafciarzy” na aż 3.70.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.