Spadek reprezentacji Polski w rankingu FIFA

0

Kiepskie wyniki reprezentacji Polski w październikowych spotkaniach sprawiły, że podopieczni Jerzego Brzęczka spadli do trzeciej dziesiątki rankingu FIFA.

Początek przygody Jerzego Brzęczka z reprezentacją Polski można było uznać za udany. Nasza kadra zremisowała z Włochami na wyjeździe, ale później było już tylko gorzej. Najpierw zremisowaliśmy towarzysko z Irlandią, a na ostatnim zgrupowaniu zanotowaliśmy dwie bolesne porażki w ramach Ligi Narodów. Takie rezultaty sprawiły, że znaleźliśmy się w trzeciej dziesiątce rankingu FIFA.

Przegrane spotkania z Portugalią i Włochami kosztowały nas spadek o trzy miejsca w rankingu FIFA. W październikowym zestawieniu zajmujemy więc 21 miejsce w stawce, a wyprzedziły nas reprezentacje Walii, Peru oraz podopieczni Roberto Manciniego.Warto zaznaczyć, że to nasz najgorszy wynik od czerwca 2016 roku.

W ścisłej czołówce również odnotowaliśmy zmiany. Reprezentacja Belgii prowadzi już samodzielnie, a Francuzi spadli na drugą lokatę. Na podium znaleźli się także Brazylijczycy. Kolejne zestawienie rankingu ukaże się 29 listopada, a nasza kadra do tego czasu zmierzy się z Czechami oraz Portugalią.


Czwartkowe wieczory z europejskimi pucharami nie muszą być nudne. Przed nami kilka naprawdę ciekawie zapowiadających się spotkań Ligi Europy. Nasze analizy, zapowiedzi oraz propozycje typów do tych meczów znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł10 rzeczy, które mogłeś przegapić ze środowych spotkań Champions League
Następny artykułRicardo Sa Pinto komplementuje Jagiellonię przed piątkowym starciem