Kiepskie wyniki reprezentacji Polski w październikowych spotkaniach sprawiły, że podopieczni Jerzego Brzęczka spadli do trzeciej dziesiątki rankingu FIFA.

Początek przygody Jerzego Brzęczka z reprezentacją Polski można było uznać za udany. Nasza kadra zremisowała z Włochami na wyjeździe, ale później było już tylko gorzej. Najpierw zremisowaliśmy towarzysko z Irlandią, a na ostatnim zgrupowaniu zanotowaliśmy dwie bolesne porażki w ramach Ligi Narodów. Takie rezultaty sprawiły, że znaleźliśmy się w trzeciej dziesiątce rankingu FIFA.

Przegrane spotkania z Portugalią i Włochami kosztowały nas spadek o trzy miejsca w rankingu FIFA. W październikowym zestawieniu zajmujemy więc 21 miejsce w stawce, a wyprzedziły nas reprezentacje Walii, Peru oraz podopieczni Roberto Manciniego.Warto zaznaczyć, że to nasz najgorszy wynik od czerwca 2016 roku.

W ścisłej czołówce również odnotowaliśmy zmiany. Reprezentacja Belgii prowadzi już samodzielnie, a Francuzi spadli na drugą lokatę. Na podium znaleźli się także Brazylijczycy. Kolejne zestawienie rankingu ukaże się 29 listopada, a nasza kadra do tego czasu zmierzy się z Czechami oraz Portugalią.


Czwartkowe wieczory z europejskimi pucharami nie muszą być nudne. Przed nami kilka naprawdę ciekawie zapowiadających się spotkań Ligi Europy. Nasze analizy, zapowiedzi oraz propozycje typów do tych meczów znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.