Sergio Ramos o Griezmannie – Ignorancja sprawia, że jest się odważnym

0
Sergio Ramos

Sergio Ramos skomentował słowa Francuza, który uważa, że jest na tym samym poziomie co Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Kapitan Realu Madryt rzecz jasna nie przepuścił okazji na wbicie rywalowi szpilki.

Antoine Griezmann nie znalazł się na podium plebiscytu Złotej Piłki. Francuz zdecydowanie nie zgodził się z taką decyzją, co skwitował dość odważnymi słowami. Gracz Atletico Madryt uważa, że może zasiadać przy tym samym stole co Lionel Messi oraz Cristiano Ronaldo. Zupełnie inne zdanie na ten temat ma Sergio Ramos, który oczywiście nie mógł przejść obojętnie obok okazji i zdecydował się na zaczepienie rywala zza miedzy:

– Ignorancja sprawia, że jest się odważniejszym. Gdy myślę o Złotej Piłce, myślę o wielu wspaniałych gracach jak Andres Iniesta, Gianluigi Buffon, Paolo Maldini czy Iker Casillas, który wygrywali wszystko, ale nie sięgnęli po tą statuetkę. Griezmann powinien posłuchać ludzi wokół siebie – trenera, Diego Godina czy Koke. Oni mają odpowiednie wartości i wiedzą czym jest pokora. To by mu pomogło. Muszę jednak zaznaczyć, że uważam Francuza za świetnego piłkarza i życzę mu jak najlepiej.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy 26-letni gracz Atletico jest już na tyle dobrym piłkarzem, by móc wymieniać go w jednym gronie z Portugalczykiem i Argentyńczykiem? A może jednak rację w tej sytuacji ma Sergio Ramos?


Już dziś czeka na nas pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, a podczas niej między innymi hitowy pojedynek pomiędzy Realem Madryt a Romą. Nasze analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułEusebio Di Francesco – Asensio zdobędzie Złotą Piłkę, to pewne
Następny artykułPer Mertesakcer – Czuję się współwinny odejścia Wengera