Santiago Solari

Hiszpańskie media informują, że jeżeli “Królewscy” osiągną dobre wyniki w nadchodzących spotkaniach, Santiago Solari zostanie trenerem Realu na stałe.

Argentyński menedżer objął “Królewskich” po zwolnieniu Julena LopeteguiegoSantiago Solari miał być tymczasowym menedżerem zdobywców Pucharu Europy, a Florentino Perez rozpoczął poszukiwania trenera na stałe. Sternik z Santiago Bernabeu miał kontaktować się między innymi z Antonio Conte czy Michaelem Laudrupem, ale negocjacje z kolejnymi trenerami nie przynosiły efektów. W tym czasie 42-latek poprowadził drużynę w dwóch spotkaniach, oba wygrał, a madryckie dzienniki informują, że tym zapracował na szansę na dłuższy kontrakt.

Zdaniem dziennika “MARCA” Santiago Solari zostanie trenerem Realu Madryt na dłużej, jeśli wygra dwa nadchodzące starcia. Chodzi tutaj o pojedynek Ligi Mistrzów przeciwko Viktorii Pilzno oraz ligowy mecz z Celtą Vigo. Klubowym włodarzom podobają się szkoleniowe metody Argentyńczyka, a poza tym widzą, że drużyna pod jego wodzą ma szanse na zażegnanie kryzysu. Co prawda “Królewscy” wciąż nie radzą sobie najlepiej, ale światełko w tunelu zaczyna być widoczne. Ponadto Florentino Perezowi podoba się fakt, że 42-latek stawia na Viniciusa Juniora, który trafił do Madrytu za ogromne pieniądze.


Już we wtorek niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Inter Mediolan podejmie podopiecznych Ernesto Valverde. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.