Sandro Wagner przedłużył umowę z Hoffenheim

0
Sandro Wagner przedłużył kontrakt

Sandro Wagner po dobrym sezonie w Bundeslidze nie zamierza opuszczać swojego klubu. TSG 1899 Hoffenheim poinformowało, iż napastnik przedłużył wygasający w 2019 roku kontrakt.

27-letni zawodnik karierę z piłką nożną zaczynał w Bayernie Monachium, w którym jednak nie zdołał się przebić do pierwszej drużyny. Sandro Wagner następnie swoich sił próbował w takich zespołach jak: MSV Duisburg, Werder Brema, FC Kaiserslautern, Hertha Berlin czy SC Darmstadt. Trzykrotny reprezentant Niemiec dopiero w tym ostatnim zaczął prezentować grę, której od niego oczekiwano. Wagner w 32 meczach zdobył 14 goli, czym zasłużył sobie na transfer do klubu, który obecnie reprezentuje, czyli Hoffenheim.

Wagner także w zespole popularnych “Wieśniaków” stanął na wysokości zadania i był budowniczym jednego z największych sukcesów w historii, czyli zajęcia czwartego miejsca w Bundeslidze. Niemiec 31 razy wybiegał na boisko i 11 razy pokonywał bramkarzy rywali.

Dobry sezon w wykonaniu tego napastnika spowodował, iż zainteresowały się nim europejskie oraz chińskie kluby. Wszystko jednak wskazuje, że Sandro Wagner na dłużej zostanie w Niemczech i w Hoffenheim, bowiem zdecydował się przedłużyć kontrakt z tym klubem. Wcześniejsza umowa Wagnera obowiązywała do 2019 roku – zawodnik przyjął ofertę “Hoffe” i przedłużył ją o kolejny sezon.

Oto, co Sandro Wagner miał do powiedzenia dla oficjalnej strony Hoffenheim:

– Jestem zadowolony, że otrzymałem propozycję dalszej współpracy z TSG 1899 Hoffenheim. Chcę pomóc drużynie w kontynuowaniu obranej ścieżki i odnoszeniu kolejnych sukcesów w przyszłości.

Poprzedni artykułCzy Wayne Rooney to dobry transfer dla Evertonu?
Następny artykułOficjalnie: Guillermo Ochoa zagra w Belgii