Rosyjskie małżeństwo rozwiodło się przez Messiego i Ronaldo!

0

Futbol to dla wielu ludzi najważniejsza rzecz na świecie. To samo można powiedzieć o małżeństwie z Rosji, które rozwiodło się przez Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego!

Piłka nożna to przepiękny sport, który łączy, ale i dzieli ludzi. W przypadku pewnego małżeństwa z Rosji możemy mówić o obu tych procesach. Arsen i Lyudmila z Czelabińska poznali się podczas transmisji meczu mistrzostw świata w 2002 roku i do niedawna byli szczęśliwym małżeństwem. Co się wydarzyło? Otóż Rosjanie pokłócili się o Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

– Od początku śmiała się z Messiego. Mówiła, że gra słabo i nie potrafi strzelić bramki nawet Islandii. W końcu nie wytrzymałem i powiedziałem jej, co myślę o tym jej próżnym Cristiano Ronaldo, którego tak uwielbia. Później spakowałem swoje rzeczy i wyjechałem. Na zawsze – powiedział Arsen.

Myślicie, że to tylko chwilowa kłótnia pomiędzy małżonkami? Otóż nie! Para tak bardzo pokłóciła się o to, który z piłkarzy jest lepszy, że ich związek się rozpadł. Rozwścieczony Rosjanin dzień po wyprowadzeniu się złożył pozew o rozwód!


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostało już tylko 8 drużyn, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Brazylię – kurs na jej zwycięstwo wynosi 3,75. Dalej plasują się Francuzi i Anglicy – ich wygrane wyceniane są na 5,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

 

Poprzedni artykułYerry Mina najlepszym obrońcą na mundialu od 1966 roku
Następny artykułGonzalo Higuain przeniesie się do Premier League?