Romeo Jozak – Radović na pewno zagra z Zagłębiem

0

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin Romeo Jozak zdradził kilka tajemnic personalnych. Kto już w piątek zagra w zespole Legii Warszawa?

W końcu się doczekaliśmy – do gry wraca najlepsza liga świata, a już w piątek zagrają w niej obecni mistrzowie. Legia zagra na wyjeździe z Zagłębiem, a patrząc na szalone okienko transferowe w wykonaniu “Wojskowych” trudno zgadnąć, kto wybiegnie w pierwszym składzie na stadion w Lubinie. Na szczęście Romeo Jozak zdradził część tajemnic na konferencji prasowej poprzedzającej to starcie.

– Ten mecz rozpoczniemy w systemie 4-3-3. Przed zgrupowaniem mówiłem, że chcę mieć swobodę w doborze formacji. Testowaliśmy różne ustawienia, ale rundę wiosenną zaczniemy właśnie w takim. W piątek na pewno zagra Miroslav Radović, ale jeszcze nie mogę Wam zdradzić, jak długo będzie na murawie. Bardzo bliski wyjściowej jedenastki jest nowy nabytek, Chris Philipps – powiedział chorwacki menedżer.

Przy okazji tłustego czwartku Romeo Jozak odpowiedział na pytania dziennikarzy dotyczące diety piłkarzy, Chorwat niczego nie zakazuje piłkarzom i uważa, że jeśli dobrze pracują, to mogą pozwolić sobie na jednego pączka:

– Podczas zgrupowania mówiłem piłkarzom, że dopóki będą dawali z siebie wszystko na treningu, nie mam problemu z tym, by pozwolili sobie na więcej. Chodzi na przykład o jednego pączka – chętnie skuszę się na to razem z nimi. Jednego wieczoru gracze poprosili mnie o możliwość spędzenia wspólnie czasu, integracji. Oni bardzo dobrze pracowali podczas treningu i nie miałem problemu, by im na to pozwolić. Jeśli gracze dobrze pracują, może pojawić się chwila luzu. Jeśli luz objawi się w postaci pączka, zjem go razem z zawodnikami.


Już dziewiątego lutego Legia Warszawa zainauguruje nowy rok grając na wyjeździe  z Zagłębiem Lubin. Bukmacher Fortuna na wygraną mistrza Polski oferuje kurs  w wysokości 2.35. Wygrana gospodarzy wyceniana jest na 2,70.

Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułAdrian Gryszkiewicz nowym zawodnikiem Górnika Zabrze
Następny artykułEkstraklasa i Puchar Polski zmienią się już od przyszłego sezonu?