Romeo Jozak – Cel pozostaje ten sam

0

Legia Warszawa w niedziele rozegrała kiepskie zawody w Białymstoku i przegrała z miejscową Jagiellonią. Trener Romeo Jozak nie jest zadowolony z gry swoich podopiecznych, ale zapewnia, że cel pozostaje ten sam i jest nim mistrzostwo Polski.

Po tym, jak Legia Warszawa w trenerskim debiucie Romeo Jozaka zdobyła trzy punkty, nadszedł też czas na pierwszą porażkę. Popularni “Wojskowi” nie znaleźli sposobu na Jagiellonię Białystok i ponieśli porażkę 1:0. Chorwacki szkoleniowiec pogratulował zwycięstwa rywalom, ale przyznał, że jego drużyna zasłużyła na chociażby punkt:

– Gratuluję Jagiellonii zwycięstwa. Pokazała dobrą organizację gry. Mieliśmy plan, aby zdobyć trzy punkty. Przed nami wszystkimi dużo pracy, to dla nas wielka lekcja: dla wszystkich, dla mnie. Jestem smutny i zawiedziony, bo zasługiwaliśmy przynajmniej na punkt.

Jozak wyróżnia się niezwykłą pewnością siebie, co potwierdził na niedzielnej konferencji prasowej. Chorwat jest wręcz pewny, że Legia Warszawa sięgnie po triumf w LOTTO Ekstraklasie:

– W przerwie powiedziałem zawodnikom: widziałem drużyny, które były lepsze na boisku, a traciły bramkę w końcówce spotkania. Niestety, tak się wydarzyło. Mimo porażki cel pozostaje ten sam: mistrzostwo Polski. I zostanie on zrealizowany.

Podopieczni Jozaka na najbliższych jednostkach treningowych będą pracować nad wykańczaniem akcji, bowiem tego brakowało w Białymstoku:

– Wykańczanie akcji pod bramką rywala. W Białymstoku mieliśmy okazje do strzelenia gola, ale nie udało się ich wykorzystać. Jestem pewny, że będzie lepiej.

________________________________________________________________________

BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułBartosz Bereszyński zebrał pochwały po zatrzymaniu Milanu
Następny artykułMaciej Rybus walczy z czasem. Zdąży na zgrupowanie kadry?