Sport Bild przedstawił nowe informacje w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego. Według niemieckiego dziennika kapitan reprezentacji Polski pozostanie w Monachium.

Nasz snajper i towar eksportowy na świat przez długi czas był łączony z przenosinami do innego klubu. Zainteresowany miał być nim Real Madryt, ale także – nie wymieniony z nazwy – gigant z Premier League. Tutaj media spekulowały o możliwe przeprowadzce Polaka do Londynu, gdzie miałby bronić barw Chelsea. Transfer miał być niemal pewny, to właśnie z jego powodów 29-latek nawiązał współpracę z Pinim Zahavim. Suma summarum temat miał jednak upaść.

Co skłoniło RL9 do zmiany decyzji? Po pierwsze słaby występ na Mistrzostwach Świata, gdzie dobre występy napastnika miały być trampoliną do innego zespołu. Jednak podejście włodarzy bawarskiego klubu także odegrało swoją rolę. Bayern Monachium na każdym kroku podkreślał, że nie sprzeda swego zawodnika i jak widać słowa prawdopodobnie dotrzyma.

Polak w Bundeslidze wygrał wszystko, a w swojej kolekcji brakuje mu upragnionego tryumfu w Lidze Msitrzów. Wszystko wskazuje, że w nadchodzącym sezonie spróbuje ten cel osiągnąć właśnie z kolegami z Bayernu. Niemieccy dziennikarze piszą także, że Lewandowski ma swoje przemyślenie, z którymi będzie chciał się podzielić z trenerem i działaczami. Chodzi między innymi o przygotowanie fizyczne. Snajper nie był zadowolony, że pod koniec zeszłych rozgrywek wielu piłkarzy Bayernu narzekało na problemy zdrowotne.

Przypomnijmy, że nowym szkoleniowcem monachijskiego zespołu został niedawno Niko Kovač. Chorwat pracował wcześniej w Eintrachcie Frankfurt.


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostały już tylko cztery drużyny, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Francję – kurs na jej zwycięstwo wynosi 3,00. Dalej plasują się Belgowie i Anglicy – ich wygrane wyceniane są na 3,75, natomiast triumf Chorwacji na 5,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł