Robert Lewandowski podpisał kolejny świetny kontrakt reklamowy

0
robert-lewandowski-oshee

Jakiś czas temu Robert Lewandowski zakończył współpracę z Coca-Colą. Jak się okazuje wszystko miało swoją przyczynę. Kapitan reprezentacji Polski ma podpisać kontrakt z innym producentem napojów.

Tuż po zakończeniu współpracy z amerykańskim gigantem do zawodnika Bayernu Monachium zaczęły napływać kolejne oferty współpracy. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Robert Lewandowski wybrał polską firmę. Ma zostać globalnym ambasadorem marki Oshee, zgarniając przy tym ogromne pieniądze. Szacuje się, że Lewy z tytułu umowy zarobi około 3 milionów złotych rocznie. Na mocy porozumienia twarz Roberta Lewandowskiego pojawi się na produktach marki, które są obecne w 44 krajach na świecie, na sześciu kontynentach. Można powiedzieć cała rodzina Lewandowskich będzie związana z marką Oshee. Żona piłkarza, Anna już wcześniej podpisała kontrakt na reklamowanie wody Kinga Pienińska, należąca również do Oshee.

Robert Lewandowski związał się z Coca-Colą w 2010 roku. Napastnik Bayernu był twarzą koncernu głównie na rynku polskim. Wiele mówiło się o tym, że reklamowanie Coca-Coli kolidowało z wizerunkiem zawodnika, powszechnie kojarzonego ze zdrowym trybem życia. Szczególnie istotna jest dla niego dieta, w której nie ma miejsca na słodkie napoje gazowane. Obecny majątek kapitana reprezentacji Polski szacuje się na około 271 milionów złotych. Menadżer zawodnika, Cezary Kucharski przewiduje, że w trakcie kariery były gracz Lecha Poznań zarobi nawet miliard złotych!

A już w najbliższą sobotę po raz kolejny zobaczymy Roberta Lewandowskiego w akcji. Bayern Monachium będzie się mierzyć na wyjeździe z Mainz. Kurs jaki proponuje Fortuna za zwycięstwo mistrzów Niemiec wynosi: 1.30.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułNajlepsi wykonawcy rzutów wolnych w Europie
Następny artykułThibault Moulin potwierdził. Ma ofertę z Grecji