Robert Lewandowski – Czułem, że jestem sam

0
robert lewandowski

Robert Lewandowski udzielił wywiadu tygodnikowi “Sport Bild”, w którym szczerze mówi m.in. o tym dlaczego chciał odejść z Bayernu Monachium. Polski napastnik nie ukrywa, że ostatnie miesiące były dla niego trudne.

W poprzednim sezonie Robert Lewandowski stał się celem ataków nie tylko ze strony niemieckich mediów, ale nawet kibiców Bayernu. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów na Polaka spadła ogromna krytyka, która nie zniknęła aż do mistrzostw świata. Nieudany występ na mundialu podsycił z kolei krytykę z Polski. Nic więc dziwnego, że napastnik był już tym wszystkim bardzo zmęczony.

– W maju i kwietniu prawie wszyscy mieli mnie na celowniku. Nie czułem żadnej ochrony ze strony klubu, czułem się zupełnie osamotniony. Nie zdobyłem goli w dwóch czy trzech istotnych meczach i nagle jakby wszyscy stwierdzili, że droga wolna, można atakować Lewandowskiego. Nie widziałem nikogo, kto był ze mną w tamtym czasie. Żaden z szefów klubu mnie nie bronił. Agent szukał mi nowego klubu? Tak, ponieważ w tamtym momencie nie czułem się dobrze w Monachium. Wszystko się we mnie skumulowało, dlatego myślałem o odejściu.

robert lewandowski

Do transferu jednak ostatecznie nie doszło, a Robert Lewandowski koncentruje się już tylko na grze w Bayernie. Nowy sezon rozpoczął w świetnym stylu: strzelając cztery bramki w dwóch meczach.

– Jestem człowiekiem, nie maszyną, wiem, że popełniam błędy. Ale podczas meczu towarzyskiego z Manchesterem United czułem ogromne wsparcie od kibiców i to jest dla mnie najważniejsze. Wiem, że są tutaj ludzie, którzy chcą mojej gry dla Bayernu. Wróciłem do Bayernu całym sercem. Nie zamierzam marnować czasu na myślenie o odejściu gdziekolwiek. Nigdy nie chciałem iść na wojnę z kimkolwiek. Rozmowa z trenerem była decydująca – po niej zmieniłem zdanie i zdecydowałem się zostać. Jego pomysły i idea gry zespołu bardzo mi się spodobały

Przedłużyłem umowę z Zahavim, ale to nie znaczy, że teraz musi doprowadzić do mojego transferu. Jest wystarczająco dużo rzeczy, którymi musi się zająć agent piłkarski.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułByły piłkarz United uważa, że Jose Mourinho zostanie zwolniony jeszcze w tym roku
Następny artykułThierry Henry poprowadzi drużynę Igora Lewczuka