Robert Lewandowski – Chcemy pokazać, że wciąż jesteśmy drużyną

0

Na konferencji prasowej przed meczami z Włochami i Irlandią Robert Lewandowski przyznał, że zmiany w reprezentacji Polski zapowiadane przez Jerzego Brzęczka wyjdą naszej kadrze na dobre.

Po nieudanych mistrzostwach świata w reprezentacji Polski nadszedł czas na zmiany. Adama Nawałkę na stanowisku selekcjonera zastąpił Jerzy Brzęczek, który zamierza dokonać zmian w naszej kadrze. To można zauważyć już zapoznając się z powołaniami na pierwsze jego zgrupowanie. Robert Lewandowski uważa, że rewolucja i poszukiwanie nowej krwi to dobre decyzje:

– Gdybyśmy na mundial w ogóle nie awansowali, musielibyśmy zaczynać wszystko od początku. Aż tak źle jednak nie jest, ale potrzebujemy zmian. To rola selekcjonera. My po prostu chcemy wrócić na zwycięską ścieżkę i udowodnić, że po przegranym mundialu wciąż jesteśmy drużyną. Uważam, że świeża krew przyda się w reprezentacji. Debiutanci mogą czuć tremę, ale rozmawiałem z nimi i chciałem, by czuli się w drużynie swobodnie.

Kapitan naszej kadry podczas spotkania z przedstawicielami mediów wypowiedział się także na temat naszych najbliższych rywali, z którymi zmierzymy się już 7 września w Bolonii:

-Przed nami dobry sprawdzian, mecz z mocnym przeciwnikiem. Włosi jakiś czas temu zaczęli budowanie kadry od nowa i spotkanie z nimi nie będzie łatwe. Wiemy jednak o co i dla kogo gramy. Dla nas każdy mecz w narodowych barwach jest czymś wyjątkowym.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPZPN opublikował raport sztabu reprezentacji po nieudanym mundialu
Następny artykułFIFA The Best – poznaliśmy kandydatów we wszystkich kategoriach