Reprezentacja Polski awansowała w rankingu FIFA

0

Pomimo porażki w meczu z Czechami i remisu z Włochami w Lidze Narodów reprezentacja Polski odnotowała awans w najnowszym zestawieniu rankingu FIFA.

Reprezentacja Polski wciąż nie zdołała wygrać pod wodzą Jerzego Brzęczka. Podczas listopadowego zgrupowania nasza kadra przegrała mecz towarzyski z odbudowującymi się Czechami, a na pożegnanie z najwyższą dywizją Ligi Narodów zremisowała z Włochami. Co ciekawe, takie rezultaty pozwoliły nam na odnotowanie awansu w najnowszym zestawieniu rankingu FIFA.

Remis odniesiony w meczu z wyżej notowanym rywalem pozwolił nam na zrównanie się z reprezentacją Peru, która zajmuje 20 lokatę w rankingu FIFA. Z awansu mogą cieszyć się także Szwedzi, którzy plasują się już na 14 miejscu, a reprezentacja Niemiec zanotowała kolejny spadek i obecnie jest sklasyfikowana jako 16 drużyna świata.

W czołówce zestawienia bez zmian. Reprezentacja Belgii wciąż jest liderem rankingu z przewagą jednego punktu nad Francuzami. Na podium znaleźli się także Brazylijczycy, a dalej sklasyfikowani zostali Chorwaci oraz Anglicy. Kolejny ranking zostanie opublikowany 20 grudnia.


Już dziś bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w Lidze Europy – Standard Liege zagra z Sevillą. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLiga Europy TYPY do meczu FC Salzburg – RB Lipsk
Następny artykułWojciech Szczęsny został wyceniony przez swojego agenta