Pomimo porażki w meczu z Czechami i remisu z Włochami w Lidze Narodów reprezentacja Polski odnotowała awans w najnowszym zestawieniu rankingu FIFA.

Reprezentacja Polski wciąż nie zdołała wygrać pod wodzą Jerzego Brzęczka. Podczas listopadowego zgrupowania nasza kadra przegrała mecz towarzyski z odbudowującymi się Czechami, a na pożegnanie z najwyższą dywizją Ligi Narodów zremisowała z Włochami. Co ciekawe, takie rezultaty pozwoliły nam na odnotowanie awansu w najnowszym zestawieniu rankingu FIFA.

Remis odniesiony w meczu z wyżej notowanym rywalem pozwolił nam na zrównanie się z reprezentacją Peru, która zajmuje 20 lokatę w rankingu FIFA. Z awansu mogą cieszyć się także Szwedzi, którzy plasują się już na 14 miejscu, a reprezentacja Niemiec zanotowała kolejny spadek i obecnie jest sklasyfikowana jako 16 drużyna świata.

W czołówce zestawienia bez zmian. Reprezentacja Belgii wciąż jest liderem rankingu z przewagą jednego punktu nad Francuzami. Na podium znaleźli się także Brazylijczycy, a dalej sklasyfikowani zostali Chorwaci oraz Anglicy. Kolejny ranking zostanie opublikowany 20 grudnia.


Już dziś bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w Lidze Europy – Standard Liege zagra z Sevillą. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.