#AleTypiara – Real Madryt vs Juventus

0
Typy

Czas na kolejne spotkania Ligi Mistrzów. Tym razem wybrałam dla Was typy do spotkania Realu Madryt z Juventusem. Analizy przedmeczowe znajdziecie w poniższym wpisie, tak więc zachęcam do zapoznania się z nimi i niech BUK będzie z Wami!

ODBIERZ 20 ZŁ BEZ DEPOZYTU!

REAL MADRYT

Podopieczni Zinedine'a Zidane'a są na dobrej drodze, by awansować do półfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu z Juventusem, który rozgrywali na wyjeździe, pokazali swoją znakomitą grę ofensywną i równie dobrą grę w obronie. Królewscy wygrali ze Starą Damą na ich własnym boisku 3:0 i w zasadzie od początku do końca spotkania pokazywali, że są lepsi. Cristiano Ronaldo już w 3. minucie spotkania wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 64. minucie spotkania Portugalczyk strzelił bramkę na 2:0, która do dziś krąży po Internecie. Wszystko to za sprawą tego, że CR7 zaliczył gola z przewrotki, a każdy, kto oglądał ten mecz, doskonale wie, jak spektakularnie to wyglądało na boisku. Niewiele później przyczynił się on do trzeciej bramki, przy której zaliczył asystę, a którą dla Królewskich strzelił Marcelo. Prawda jest taka, że gdyby nie brak skuteczności, to Ronaldo powinien jeszcze strzelić gola na 4:0 i byłoby po dwumeczu.

W lidze krajowej z kolei, Królewscy rozgrywali w miniony weekend bardzo ciekawy pojedynek. Mowa o derbach Madrytu, gdzie Real podejmował na własnym boisku Atletico. W pierwszej połowie co prawda nie ujrzeliśmy bramek, natomiast niewiele po starcie drugiej części spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie. Bohaterem strzelonej wówczas bramki był Ronaldo – a jakże. Najlepszy snajper Królewskich zaliczył już 650. trafienie w swojej karierze – WOW! Na ten moment ma już 23 gole strzelone w tym sezonie w lidze i jego strata do Leo Messiego wynosi raptem sześć bramek. Wracając do meczu z Atletico, to szczęście Realu nie trwało zbyt długo, bo zaledwie cztery minuty po golu CR7, rywale wykorzystali swoją sytuację, strzelając gola na 1:1. Autorem bramki był Antoine Griezmann, dla którego było to 18. trafienie w lidze. Ostatecznie mecz zakończył się remisem i Królewscy spadli w tabeli na 4. pozycje – mają jeden punkt straty do Valencii oraz cztery punkty straty do Atletico.

LvBet bonus 20 zł

JUVENTUS

Po przeciwnej stronie mamy Starą Damę, która do rewanżu podejdzie w znacznie gorszym nastroju co ich rywale. W pierwszym meczu na własnym stadionie dali sobie wbić trzy bramki, a sami nie zdołali pokonać bramkarza rywali. W rewanżu trzy gole mogą nie wystarczyć, bowiem aby doprowadzić do dogrywki musieliby zachować czyste konto. Bezpośredni awans mogą sobie zapewnić strzelając minimum cztery bramki. Biorąc pod uwagę fakt, że grać będą na Santiago Bernabéu, to zadanie choć jest wykonalne, to na pewno będzie bardzo trudne do zrealizowania. Bądźmy szczerzy, Stara Dama potrafi grać nieźle, ale mimo wszystko Real na własnym stadionie jest ciężkim rywalem. Zwłaszcza, że im wcale nie jest potrzebne zwycięstwo, a więc mogą skupić się wyłącznie na solidnej grze w obronie i grze z kontrataku.

W miniony weekend, podopieczni Massimiliano Allegriego zwyciężyli w ligowym meczu, który rozgrywali na wyjeździe z Benevento. Całe spotkanie było niezwykle emocjonujące, bo padło w sumie aż sześć bramek, z czego cztery strzelili piłkarze Juventusu. Już po pierwszej połowę Stara Dama prowadziła 2:1 po dwóch golach Paulo Dybali. W drugiej części spotkania, choć rywale zdołali doprowadzić do wyrównania, to goście nie poprzestali na atakach i strzelili kolejne dwie bramki. Bohaterem jednej z nich był ponownie Dybala, który zaliczył hat-tricka. Dwie bramki strzelił co prawda z rzutów karnych, ale nie należy mu umniejszać zasług. Czwartego gola strzelił Douglas Costa, kończąc znakomite widowisko. W meczu rewanżowym LM niestety najskuteczniejszy strzelec, czyli Paulo Dybala, nie zagra, bo pauzuje za czerwoną kartkę, którą zobaczył w pierwszym spotkaniu. To dodatkowo komplikuje i tak niesamowicie trudną sytuację Juventusu.

TYPY:

Zwycięstwo Realu + Over 2,5 @2,12 – Do tego meczu mam tylko jedną propozycję, która wydaje mi się naprawdę ciekawa. Myślę, że powinniśmy zobaczyć wiele bramek, bo Juventus aby awansować musi zaatakować, natomiast Real grając u siebie jest niezwykle groźny. Pomimo tego, że nie ujmuję nic Starej Damie, to jednak Królewscy są faworytem tego spotkania i myślę, że zaliczą zwycięstwo, czym potwierdzą, że w pełni zasłużyli na awans. Proponuję zatem zakład na zwycięstwo gospodarzy i minimum trzy brami w meczu, za co LvBet płaci 2,12. Alternatywą może być zakład na gola CR7, który strzela niezwykle regularnie w meczach Ligi Mistrzów. Za kolejne trafienie Ronaldo LvBet płaci jedynie 1,62.