raheem sterling

Dziennikarze “The Times” informują, że Raheem Sterling niebawem przedłuży umowę z Manchesterem City. Anglik będzie mógł liczyć na olbrzymią podwyżkę.

Umowa młodego Anglika obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku, a piłkarz i przedstawiciele klubu do tej pory nie potrafili dojść do porozumienia w kwestii jej przedłużenia. Nic więc dziwnego, że sprawie bliżej zaczęły przyglądać się inne kluby, w tym między innymi Real Madryt. Wszystko wskazuje jednak na to, że kibice Manchesteru City mogą spać spokojnie. Dziennikarze “The Times” informują, że Raheem Sterling jest bardzo bliski podpisania nowej umowy z mistrzem Anglii.

Dlaczego do tej pory nie doszło do zawarcia umowy? Chodziło oczywiście o pieniądze. Raheem Sterling czuje się ważną postacią drużyny i chciał zarabiać tyle, ile najlepsi gracze z Premier League. To mu się uda, bowiem ma otrzymać podwyżkę w wysokości aż 100 tysięcy funtów tygodniowo i łącznie zarabiać 275. Tym samym więcej od niego w klubie zarabiałby tylko Kevin  de Bruyne, który w ciągu siedmiu dni inkasuje aż 350 tysięcy funtów.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie reprezentant Anglii zdobył aż 18 bramek i zanotował 15 asyst. W obecnych rozgrywkach 23-latek również jest niezwykle skuteczny i do tej pory w 3 spotkaniach dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.


Już w sobotę czeka na nas wielki hit Premier League – Tottenham podejmie Liverpool. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego meczu znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.