Radja Nainggolan – Piłkarz może palić

0
Radja Nainggolan

W rozmowie z francuskimi dziennikarzami Radja Nainggolan stwierdził, że wcale nie jest “złym chłopcem”, a palenie u piłkarzy powinno być czymś normalnym.

Technologia związana ze sportem ciągle się rozwija, piłkarze trenują nie tylko w klubach, ale także w domowym zaciszu, a ich odżywanie i styl życia są niezwykle istotnymi elementami współczesnego futbolu. Mimo to wciąż jesteśmy w stanie wymienić kilku piłkarzy, którzy nie stronią od alkoholu czy palenia papierosów. Jednym z nich jest Radja Nainggolan. Belg nie uważa jednak, by jego zachowanie było czymś dziwnym. Wręcz przeciwnie – jego zdaniem to powinno być czymś normalnym wśród piłkarzy:

– Piłkarz może palić, nawet jeśli jego praca nie jest taka, jak każda inna. Robię zakupy w supermarketach, mogę spokojnie palić i pić. Jestem normalnym człowiekiem, a nie żadnym “złym chłopcem”, mimo tego, że wiele osób próbuje mnie przedstawić w taki właśnie sposób. Mogę spędzać czas w najgorszych dzielnicach, ale przy tym być najnormalniejszą osobą.

Zgadzacie się z tezą, którą postawił Radja Nainggolan? Czy Waszym zdaniem piłkarze nie powinni mieć zakazu palenia? Bez wątpienia inne podejście do tej sprawy ma selekcjoner reprezentacji Belgii, Roberto Martinez, który regularnie pomija gracza Interu przy wysyłaniu powołań.


Już dziś bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w Lidze Mistrzów – Olympique Lyon podejmie Manchester City. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułFantasy Premier League – podsumowanie GW13 w lidze Gol.pl z nagrodami!
Następny artykułKamil Grosicki komplementowany – Chciało go pół Europy!