Przyszłość Sama Allardyce’a zależy od głosów kibiców Evertonu?

0

Włodarze Evertonu zdecydowali się na bardzo ciekawy ruch – wysłali do posiadaczy karnetów sezonowych ankietę, w której fani “The Toffees” mogą ocenić pracę zarządu, piłkarzy, a przede wszystkim menedżera zespołu.

To, że sytuacja na Goodison Park od dłuższego czasu nie jest zbyt dobra, wiedzą wszyscy fani Premier League.  “The Toffees” mieli walczyć o rozłam czołówki tabeli i wskoczenie do TOP6, jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Zwolnienie Ronalda Koemana nie przyniosło oczekiwanych skutków, a piłkarze Evertonu pod wodzą Sama Allardyce'a grają tak, że rzadko kiedy da się na to patrzeć. Klubowi włodarze wpadli na nietypowy pomysł i rozesłali do posiadaczy karnetów sezonowych ankietę, w której można ocenić pracę między innymi zawodników oraz menedżera.

Na poniższym obrazku możecie zobaczyć, jak owa ankieta wygląda. Kibice Evertonu mogą zaznaczyć, czy czują zaufanie do obecnej kadry zespołu, włodarzy klubu czy właśnie trenera.

W takim wypadku wydaje się, że przyszłość “Big Sama” w Liverpoolu nie rysuje się w kolorowych barwach. Doświadczony angielski menedżer kilka razu podkreślał, że jego zdaniem tylko część kibiców nie pała do niego sympatią, ale teraz najprawdopodobniej dowie się jak wygląda prawda. No chyba, że spełni się scenariusz z tweeta zamieszczonego poniżej!


Piłkarze Evertonu kolejny mecz ligowy rozegrają już w poniedziałek, 23 kwietnia. Wtedy to podejmą przed własną publicznością Newcastle United. Faworytem tego meczu według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet będą gospodarze – kurs na ich wygraną wynosi 2,25. Remis wyceniany jest na 3,30, natomiast zwycięstwo “Srok” na 3,25.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułLech Poznań ogłasza ciszę medialną
Następny artykuł#AleTypiara – Bournemouth vs Manchester United