Przemysław Frankowski obserwowany przez mistrza Czech

0

Przemysław Frankowski to aktualnie jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w naszym kraju, co w ostatnich dniach miał okazję potwierdzić nie tylko w barwach Jagiellonii Białystok, ale również występując w reprezentacji Polski.  Dobre występy poskutkowały zainteresowaniem zagranicznych klubów, których przedstawiciele obserwowali go podczas ostatniego spotkania.

Przemysław Frankowski, który kilka dni temu został świeżo upieczonym reprezentantem Polski – zadebiutował w towarzyskim meczu przeciwko Nigerii (0:1) – jest obserwowane przez zagraniczne kluby. Już kilka miesięcy temu mówiło się o zainteresowaniu jego usługami SM Caen, jednak skrzydłowy, ze względu na szansę wyjazdu na mistrzostwa świata w Rosji, postanowił pozostać w Jagiellonii Białystok.

Teraz 22-latek jest bacznie obserwowany przez aktualnego mistrza Czech – Slavię Praga. Dyrektor sportowy tego klubu, Jiri Bilek, w poniedziałek uważnie przyglądał się grze Frankowskiego w meczu Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin. “Przegląd Sportowy” informuje, że klub, który jest finansowany przez chińskich inwestorów, jest poważnie zainteresowany pozyskaniem tego zawodnika.

Frankowski nie może narzekać na brak zainteresowania jego osobą, ale jak sam przyznaje, dla niego najważniejsze jest skupienie się na rozgrywkach ligowych, w których dobra gra może mu dać wyjazd na nadchodzący mundial. 22-latek jest na dobrej drodze do wykonania tego celu.

Jagiellonia Białystok ma szansę na zakończenie sezonu zasadniczego w LOTTO Ekstraklasie na pierwszym miejscu w tabeli. Podopieczni Ireneusza Mamrota w ostatniej kolejce na własnym stadionie zmierzą się z Wisłą Płock. Bukmacher Fortuna na ich wygraną oferuje kurs @ 1.76.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułRomeo Jozak zostanie zwolniony z Legii Warszawa?
Następny artykułŁukasz Wolsztyński poszedł śladem brata bliźniaka. Koniec sezonu dla 23-latka