Przemęczony Grosicki z fantastycznym trafieniem

0
kamil-grosicki

Kamil Grosicki zdobył przepiękną bramkę w spotkaniu przeciwko Middlesbrough, ale jego Hull City przegrało 3:1 i zajmuje odległe miejsce w tabeli.

Menedżer Hull City, Leonid Słucki, nie ukrywał, że reprezentant Polski ostatnio jest przemęczony i stąd jego obniżka formy. Rosjanin zapowiedział, że szansa odpoczynku, którą w trzech ostatnich spotkaniach otrzymał Kamil Grosicki, wyjdzie mu na dobre.

Skrzydłowy za każdym razem wychodził na murawę w pierwszym składzie, a później był zmieniany. W meczu z Middlesbrough sytuacja się odmieniła i były gracz między innymi Pogoni Szczecin pojawił się na boisku dopiero w 53 minucie gry. 20 minut później 29-latek popisał się fantastycznym strzałem z woleja, po którym piłka zakończyła lot w bramce. Piękne trafienie Polaka możecie obejrzeć na filmiku zamieszczonym poniżej:

Niestety bramka zdobyta przez skrzydłowego nie zapewniła Hull City chociażby punktu i po jedenastu seriach gier gracze Słuckiego zajmują dopiero 17 miejsce w tabeli. Do liderującego Wolverhampton tracą już 16 punktów i wszystko wskazuje na to, że nie uda im się wrócić do Premier League od razu po spadku.

Już w sobotę “Tygrysy” będą miały okazję do zmazania plamie po meczu z Middlesbrough. Tym razem czeka na nich wyjazdowy pojedynek z Sheffield United. Faworytem tego spotkania będą gospodarze – bukmacher ForBET wycenia ich zwycięstwo na 1,80, a wygraną “Grosika” i spółki na aż 4,35

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – podział punktów w Lizbonie, Barcelona zatrzymana w Grecji