Mundial w Rosji, ale także w LVbet!

0
LvBet

Tak jest! To już dziś! Dosłownie za kilka godzin wystartują Mistrzostwa Świata. Na początku dostaniemy przystawkę w postaci meczu otwarcia, gdzie Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską, ale już kolejnego dnia Hiszpania zmierzy się z Portugalią! Czujemy, że będzie to dobry turniej, a może być jeszcze lepszy dzięki zakładom bukmacherskim LVbet!

Bukmacher zdecydował się uruchomić kilka promocji na tegoroczne mistrzostwa świata i chwała mu za to! Jest ich naprawdę sporo, więc zamiast opisywać każdą w oddzielnym wpisie postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu.

Mistrzowski Bonus

Na początku bonus dla osób, które już mają konto w LVbet. Najprościej ten bonus można by porównać do odnowienia bonusu powitalnego – choć ten proponowany ma mundial sporo różni od tego standardowego, o którym możecie przeczytać tutaj. Bonus do 200 PLN jest dostępny tylko i wyłącznie dla osób, które już wcześniej dokonały depozytu na swoim koncie w LVbet.

Jak odebrać swój bonus?

  1. Jeśli chcesz wykorzystać bonus, to musisz dokonać wpłaty od 25 do 200 PLN,
  2. Następnie wejdź w sekcje bonusy i aktywuj swój bonus,
  3. Pamiętaj, że bonusy od LVbet są bonusami z tak zwanymi mnożnikami. Oznacza to, że w tym przypadku otrzymujemy 2% depozytu jako darmowy zakład. Na przykład wpłacamy 200 i otrzymujemy 4 zł z mnożnikiem x25 (co ostatecznie daje 100 zł). Użycie bonusu i mnożnika x25 będzie możliwe tylko przy zakładach AKO składających się minimum z 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2,50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia 1.25. Pamiętaj, że musisz zaznaczyć na kuponie, że chcesz zagrać za bonus!
  4. Oferta ważna do 24 czerwca!

Król Strzelców

Kto zostanie królem strzelców na mundialu? Neymar? Ronaldo? Messi? Może Lewandowski? Obstaw swojego faworyta (minimum za 25 PLN) do 24 czerwca do godziny 23:00 i obserwuj jego poczynania na turnieju! Jeśli wytypowany przez Ciebie zawodnik zdobędzie bramkę, to dostaniesz za nią 10 PLN i tak za każdym razem, gdy po jego strzale piłka znajdzie drogę do bramki! Dodatkowo, jeśli poprawnie wytypujesz najlepszego strzelca, poza wypłaceniem wygranego zakładu, LVbet dorzuci po 10 PLN za każdą bramkę! Wygrywasz podwójnie!

Turniej MŚ Rosja 2018

Od 14 czerwca do 15 lipca trwa turniej LVbet związany z Mistrzostwami Świata w Rosji. Typuj mecze rozgrywane na stadionach w Rosji i zbieraj punkty do klasyfikacji. Po zakończeniu turnieju najlepsi dostaną nagrody! W konkursie bierzesz udział stawiając zakład na MŚ w Piłce Nożnej 2018 za minimum 10 PLN. Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób:

 Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

 Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Kupony muszą się składać jedynie z zakładów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. Nagrody tygodniowe dodawane będą dla najlepszych typerów z danego tygodnia. W tygodniu wygrywa pięciu graczy (nagrody od 150 PLN do 400 PLN), a na koniec turnieju przyznane zostanie 10 nagród – od 200 PLN do aż 5000 PLN!

+50% za dwie bramki Lewandowskiego!

Na koniec zostawiliśmy bonus związany z naszymi piłkarzami! Polacy już we wtorek zagrają mecz z Senegalem, który będzie miał duży wpływ na resztę turnieju. Jeśli wierzysz w naszych i w Roberta Lewandowskiego, to musisz skorzystać z tej promocji! Wystarczy, że postawisz zakład pojedynczy na mecz Polska – Senegal, a jeśli okaże się on wygrany i Robert Lewandowski strzeli przynajmniej dwie bramki, to do twego konta zostanie dodane +50 wygranych!

Jak odebrać swój bonus?

  1. Zarejestruj się w LVbet i dokonaj depozytu.
  2. Aby wziąć udział w promocji należy postawić (minimum 25 PLN) w trakcie trwania promocji zakład pojedynczy na mecz Polska – Senegal (19.06.2018) i zakład ten musi być wygrany. Kurs twojego zakładu musi wynosić przynajmniej 1.50.
  3. Bonus zostanie wypłacony, jeżeli w tym spotkaniu Robert Lewandowski strzeli dla Reprezentacji Polski 2 bramki lub więcej.
  4. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.

Powodzenia i wysokich wygranych!


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułHattrick Fortuny na Mistrzostwa Świata w Rosji!
Następny artykułPoznajcie finalistów mundialu – Belgia