Promocje LVbet na mecz Polska – Kolumbia

0
LvBet

W niedzielę Polacy zagrają mecz o wszystko z reprezentacją Kolumbii. Z tej okazji zakłady bukmacherskie LVbet przygotowały dwie promocje dla swoich nowych i starych użytkowników.

Tylko 6% podatku

Bukmacher LVbet wie, że to starcie będzie obstawiane przez każdego polskiego gracza zakładów bukmacherskich. Właśnie dlatego zdecydowali się obniżyć podatek na drugi mecz grupowy Biało-Czerwonych. Na to spotkanie podatek wyniesie zaledwie 6%, więc w tym dniu będziemy mogli cieszyć się z większych wygranych!

Jak zagrać z obniżonym podatkiem?

 • Jeśli nie masz konta w LVbet, to zarejestruj się z tego linku.
 • Wpłać depozyt.
 • Obstaw swój kupon w dniu 24 czerwca między godziną 18:00 a 20:00.
 • Promocja dotyczy zakładów na mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej w tym Polska – Kolumbia.
 • Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie od stawki zakładu odjęta zostanie tylko połowa podatku (6%), przykładowo, gracz stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu (minus podatek) wynosić będzie 94 PLN
 • Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze. Kupon kombi będzie miał obniżony podatek w przypadku wyboru wyłącznie meczów Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Zwrot za bramkę w doliczonym czasie gry

Znasz to uczucie, kiedy brakuje bardzo niewiele do tego, żeby twój kupon wszedł, ale bramka w doliczonym czasie gry rujnuje twoje marzenia o wygranej? Na pewno tak! Każdy z nas to przeżył i każdy z nas wie jak to boli. Właśnie dlatego zakłady bukmacherskie LVbet oferują zwrot za bramkę w doliczonym czasie przez sędziego w meczu reprezentacji Polski z Kolumbią.

 • Postaw zakład pojedynczy w LVbet na mecz Polska – Kolumbia (24.06) – selekcja Polska. Minimalny kurs zakładu uprawniający do udziału w promocji to 1.50, a minimalna stawka wynosi 20 PLN.
 • Jeśli w doliczonym czasie gry padnie bramka, przez którą przegrasz swój zakład, to otrzymasz zwrot swojej stawki.
 • Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Zwrot zostanie wypłacony w formie bonusu.
SPRAWDŹ NASZE TYPY DO TEGO SPOTKANIA

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

 1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
 2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
 3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
 4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMundial TYPY do meczu Anglia – Panama
Następny artykułMundial TYPY do meczu Polska – Kolumbia