Promocja LVbet na ostatnie mecze Mistrzostw Świata

0
LvBet

Wielki finał już w niedzielę! Jednak dzisiaj czeka nas przedsmak wielkich emocji w meczu o 3. miejsce na rosyjskim mundialu. Z tych okazji nie mogło oczywiście zabraknąć promocji od zakładów bukmacherskich LVbet!

Każdy z nas lubi zarabiać więcej, więc nic dziwnego, że z bananem na twarzy przyjmujemy takie wiadomości jak mniejszy podatek u bukmachera. Jeśli jeszcze obowiązuje on na najważniejszy mecz sezonu, to nie zostaje nam nic innego jak zatańczenie z radości. Gdzie się dzieją takie cuda? W LVbet!

W sobotę 14.07 w godzinach 14:00 – 18:30 oraz w niedzielę 15.07 w godzinach 15:00 – 19:30 podatek wyniesie tylko 6%! Zakłady z obniżonym podatkiem będzie można stawiać na stronie LVbet, na stronie mobilnej oraz w aplikacji mobilnej! Np.: Stawiając zakład w trakcie trwania promocji, od stawki zakładu odjęta zostanie tylko połowa podatku (6%), przykładowo, gracz stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu (minus podatek) wynosić będzie 94 PLN.

Skorzystaj z okazji i zarejestruj się jeszcze dziś. 

ZOBACZ NASZE TYPY DO MECZÓW:

BELGIA – ANGLIA ORAZ FRANCJA – CHORWACJA 


Kto sięgnie po Puchar Świata? Bukmacher LvBet jako faworyta meczu finałowego wskazuje Francuzów, których wygrana wyceniana jest na 1,98. Kurs na zwycięstwo Chorwatów to 4,25, a na remis w regulaminowym czasie gry 3,30.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułMundial TYPY do meczu Belgia – Anglia
Następny artykułJorginho piłkarzem Chelsea!