Powrót LOTTO Ekstraklasy w LVbet!

0
LvBet

Już za moment, już za chwilę wraca najlepsza liga świata! Proszę państwa od piątku znowu będziemy podziewać piłkarzy LOTTO Ekstraklasy w akcji. Czekaliście na to? Jeśli tak jak my z niecierpliwością wyglądacie weekendu, to z pewnością zainteresuje Was nowa promocja od zakładów bukmacherskich LVbet!

Śledziliście nasz portal i wiecie, która z drużyn dobrze przepracowała zimową przerwę i wzmocniła się podczas okienka transferowego? Może swoim zmysłem typera wyczuwacie jakąś niespodziankę podczas pierwszej kolejki po prawie czterech miesiącach bez tych elitarnych rozgrywek? Wykorzystaj swoją sportową wiedzę, nadprzyrodzone zdolności i postaw kupon kombi za minimum 20 PLN w LVbet na mecze 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy i wygraj dodatkowe 300 PLN!

Jak odebrać bonus:

  • Zarejestruj konto w LVbet.
  • W dniach 05.02 – 12.02 postaw w LVbet zakład kombi (minimum trzy zdarzenia) składający się tylko z meczów 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy.
  • Nagrodę główną, czyli wspomniane wyżej 300 PLN, wygra gracz z najwyższym wygranym kursem kuponu kombi. Drugie miejsce otrzyma 200 PLN, a trzecie 100 PLN.
TO NIE WSZYSTKO!

Lubisz sporty zimowe? Nie możesz doczekać się Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang? Zakłady bukmacherskie LVbet dla swoich nowych i obecnych graczy utworzyły specjalny Olimpijski Turniej, w którym pula nagród wynosi 5000 PLN! 

Punkty zdobywasz obstawiając tylko i wyłączenie zdarzenia ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Korei Południowej. Są one naliczone w następujący sposób:

  • Za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji,
  • Za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji.

Nagrody będą przyznawane według miejsc w klasyfikacji generalnej turnieju:

Miejsce 1: 1500 PLN

Miejsce 2: 750 PLN

Miejsce 3: 500 PLN

Miejsca 4-5: 200 PLN

Miejsca 6-10: 150 PLN

Miejsca 11-15: 100 PLN

Miejsca 16-35: 50 PLN


Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułStadion w Wołgogradzie wciąż niegotowy, praca trwają
Następny artykułElvir Koljić ciekawym wzmocnieniem Lecha