Plan zgrupowania reprezentacji Polski U21 w Arłamowie

0
polska

Już 5 czerwca reprezentacja Polski do lat 21 rozpocznie finałowe przygotowania do Mistrzostw Europy U21, które rozegrane zostaną w Polsce. Ich bazą będzie Hotel Arłamów. W tym samym miejscu do Euro 2016 przygotowywała się reprezentacja Adama Nawałki.

To nie pierwszy raz, kiedy kadra Marcina Dorny pojawi się w Ustrzykach Dolnych. Wcześniej spędziła tam dziesięć dni na przełomie sierpnia i września 2016 roku. Ośrodek przypadł do gustu zawodnikom i trenerom, którzy byli zachwyceni warunkami.

Ostatnie przed ME U21 zgrupowanie rozpocznie się 5 czerwca 2017 roku. Dzień później odbędzie się pierwsza konferencja prasowa selekcjonera Marcina Dorny i dwóch zawodników. Druga konferencja będzie miała miejsce 13 czerwca.

7 czerwca trening reprezentacji będzie w całości otwarty dla mediów i gości hotelu. Będzie to praktycznie jedyna możliwość obejrzenia młodych piłkarzy, ponieważ reszta treningów będzie dostępna jedynie przez pierwszy kwadrans.

Zgrupowanie potrwa do 14 czerwca. Tego dnia biało-czerwoni wyjadą do Lublina, gdzie rozegrają dwa pierwsze mecze turnieju, ze Słowacją i Szwecją.

ŹRÓDŁOPZPN
Poprzedni artykułPowołania z lig zagranicznych na ME U21
Następny artykułCelades jedzie do Polski po zwycięstwo