Piłkarz Premier League z największym mandatem drogowym w historii Wielkiej Brytanii

0
Mario Lemina

Grający w Premier League Mario Lemina nie będzie dobrze wspominać dzisiejszego dnia – piłkarz Southampton otrzymał najwyższy mandat w historii Wielkiej Brytanii!

25-letni Gabończyk w swojej karierze reprezentował barwy Olympique Marsylia, następnie był graczem Juventusu, a od sezonu 2017/18 jest piłkarzem Southampton. Pomocnik na boiskach Premier League radzi sobie nieźle, ale jeśli mamy być szczerzy, jego grę najlepiej opisać słowami – szału nie ma. Mario Lemina to zawodnik zapewne nieznany wielu kibicom futbolu, ale teraz mogą oni o nim usłyszeć. Pomocnik został bowiem ukarany najwyższym mandatem drogowym w historii Wielkiej Brytanii.

Problemy 25-latka zaczęły się wtedy, gdy zarejestrowano jego pojazd jadący z nadmierną prędkością. Policja parokrotnie próbowała skontaktować się z Gabończykiem, ale Mario Lemina zignorował wszelkie pisma od stróżów prawa i wciąż twierdzi, że nie wie kto w momencie złamania przepisów siedział za kierownicą jego auta. Gracz Southampton nie pamięta kto wtedy prowadził samochód – czy był to on, jego brat czy kuzyn. Jako, że rozmowy policjantów z piłkarzem nie przynosiły żadnych efektów, w końcu nałożono na niego grzywnę, oraz wlepiono mu 18 punktów karnych. Jako, że wcześniej miał ich na koncie już 21, otrzymał roczny zakaz prowadzenia pojazdów. Co do grzywny, ta jest rekordowa i wynosi ponad 450 tysięcy złotych – w Anglii kierowcy mogą być karani do 175 procent swoich tygodniowych zarobków.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKamil Glik – Miałem trudny okres, myślałem o zakończeniu reprezentacyjnej kariery
Następny artykułByć jak Leicester – 5 wniosków po GW4