carlitos-lopez-wisła-kraków-lechia

Wszystko wskazuje na to, że pieniądze od nowych inwestorów ostatecznie dotarły na klubowe konto i Wisła Kraków spłaci dług licencyjny.

Od kiedy poinformowaliśmy Was, że Wisła Kraków została przejęta przez nowego właściciela, wydarzyło się naprawdę sporo. Tajemniczy inwestorzy obiecali, że uregulują najistotniejsze zaległości klubu, w tym 12 milionów długu licencyjnego. Pieniądze miały dotrzeć na klubowe konto w piątek, ale tak się nie stało, Vanna Ly z powodu podróży do Nowego Jorku był niedostępny – skądś to znamy. Wydawało się, że “Biała Gwiazda” skończy jak między innymi Polonia Warszawa, która wciąż czekała na pieniądze od Ireneusza Króla, a te rzekomo były wysyłane na Konwiktorską z Wiednia. Tym razem jest jednak inaczej – wygląda na to, że już jutro pieniądze pojawią się w Krakowie.

Wisła Kraków już jutro ma otrzymać na konto obiecane pieniądze, a ich przelanie oznacza przejęcie piłkarskiej spółki przez nowych właścicieli, czyli luksembursko-angielskie konsorcjum. Jaka przyszłość czeka niezwykle utytułowany klub? Tak naprawdę wciąż nie wiadomo. Vanna Ly i spółka informowali, że chcą zainwestować przy Reymonta 150 milionów złotych i sprawić, by ich drużyna regularnie grywała w europejskich pucharach, ale na rozwinięcie tej sprawy musimy po prostu jeszcze poczekać.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


Następny mecz piłkarze Wisły Kraków rozegrają dopiero 11 lutego. Wtedy to zmierzą się z Górnikiem Zabrze na wyjeździe. Według bukmachera LVBET faworytem tego meczu będą gospodarze – kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.60. Remis wyceniany jest na 3.20, a wygrana “Białej Gwiazdy” na 2.80.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.