Petr Cech został wysłuchany, FIFA zmieniło jego postać w grze!

0

Petr Cech poprosił o zmianę wizerunku w grze FIFA 19, a twórcy legendarnej serii wysłuchali piłkarza Arsenalu. Sprawdźcie, o co chodziło!

Czy potraficie spędzać godziny przy konsoli lub komputerze, by rozgrywać kolejne spotkania w FIFIE? Ja bez bicia przyznaję się, że jestem jednym z maniaków tej gry. Tegoroczna edycja kultowej serii zaskoczyła nie tylko mnie, a miliony graczy. Jeśli w trybie kariery Petr Cech podchodził do negocjacji kontraktowych, pojawiał się w gabinecie włodarzy w garniturze oraz… legendarnym już kasku! Przypomnijmy, że ochraniacz na głowę to pamiątka po fatalnym zderzeniu podczas meczu z Reading, który odbył się w październiku 2006 roku.

Gracze szybko podłapali zabawną pomyłkę twórców gier i zdjęcie, na którym Petr Cech ubrany jest w komiczny sposób szybko obiegło internet. Doświadczony bramkarz zabrał głos w tej sprawie i na swoim Twitterze zwrócił się do EA Sport pisząc, że zazwyczaj na oficjalne spotkania wkłada nie hełm, a krawat. Dziś doczekaliśmy się na naniesienie poprawek w tej kwestii i wszystko jest już na swoim miejscu. Jeśli gracz Arsenalu tak jak my lubi spędzać czas przy konsoli, w najbliższym czasie będzie miał go sporo, bowiem nabawił się kontuzji, która wyklucza go z treningów na miesiąc.


Już  dziś kolejne spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów, a wśród nich bardzo ciekawe starcie Napoli z Liverpoolem. Analizę, zapowiedź oraz propozycję typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKlub broni Jose Mourinho, Paul Pogba z zakazem udzielania wywiadów
Następny artykułDlaczego Piotr Zieliński nie trafił do Liverpoolu? Kuriozalny powód!