Patrick Kluivert chce, aby syn szedł jego śladem

0

Justin Kluivert coraz odważniej poczyna sobie na europejskich boiskach. Od jakiegoś czasu jest już gwiazdą Ajaxu Amsterdam, a za sprawą pierwszego powołania do reprezentacji Holandii może o nim zrobić się jeszcze głośniej. Ojciec zawodnika, Patrick Kluivert, zdradził, że chciałby, aby jego syn w sprawie wyboru nowego klubu podjął taką decyzję, jak on dwie dekady temu.

Justin Kluivert mając zaledwie 18 lat jest jedną z najjaśniejszych postaci Ajaxu Amsterdam, który wkrótce może stracić swoją gwiazdę. Tajemnicą nie jest, że jego usługami poważnie zainteresowany jest Manchester United, który według “Daily Mail” prowadził negocjacje w tej sprawie.

Taki transfer dla Holendra byłby dużym krokiem w przód, ale spowodowałby także opóźnienie spełnienia jego marzeń. Były zawodnik, a zarazem ojciec zawodnika, Patrick Kluivert przyznał, że Justin chciałby grać w FC Barcelona. Przypomnijmy, że Kluivert senior bronił barw klubu z Katalonii w latach 1998-2004.

–  Oczywiście wolałbym, by mój syn trafił do Barcelony, ale w piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo. Justin jest już dorosły, sam podejmie decyzję. Jego marzeniem jest gra w FC Barcelona.

Kluivert senior nie ukrywa zadowolenia z poczynań swojego syna. Liczy, że jego syn w przyszłości wciąż będzie się rozwijał w tak zastraszającym tempie.

– Jestem z niego bardzo dumny, bo w Ajaksie radzi sobie bardzo dobrze. Jest graczem pierwszego składu. Jeśli dalej będzie się tak rozwijał, w przyszłości może stać się bardzo ważnym piłkarzem.

18-letni zawodnik już za kilka godzin może otrzymać szansę debiutu w reprezentacji Holandii. Popularni “Oranje” o 20:30 zmierzą się z Portugalią. Bukmacher Fortuna na graczy Ronalda Koemana oferuje kurs @ 3.60.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułJerzy Brzęczek przedłuży umowę z Wisłą Płock?
Następny artykułPodpora Barcelony odejdzie już latem?