Ousmane Dembele zagra z Realem Madryt?

0
ousmane-dembele-kontuzja

Czy Ousmane Dembele wróci do gry wcześniej niż zakładano i zagra z Realem Madryt? Jego lekarz twierdzi, że to jak najbardziej możliwe.

Francuski skrzydłowy w połowie września doznał poważnej kontuzji, która miała wykluczyć go z gry na wiele miesięcy. Okazuje się, że rehabilitacja zerwanego mięśnia przebiega znacznie lepiej niż zakładano i były gracz Borussii Dortmund powoli zaczyna myśleć o powrocie na murawę. Jego celem ma być zagranie w najważniejszym możliwym spotkaniu – starciu z odwiecznym rywalem z Madrytu.

Chirurg, który przeprowadzał operację młodego piłkarza, Sakari Orava, twierdzi, że rehabilitacja przebiega w naprawdę dobrym tempie:

– Leczenie przebiega szybciej niż się spodziewaliśmy. Dembele chce wrócić do gry szybciej, niż pierwotnie zakładaliśmy, ale wciąż nie wiemy czy to na pewno możliwe. Czy Francuz zagra z Realem Madryt? To możliwe, ale nie mogę tego zapewnić.

Lekarz z Finlandii opowiedział jak wygląda cały proces dochodzenia 20-latka do pełnej sprawności. Reprezentant Francji obecnie trenuje na piasku na terenie plaży, a w połowie listopada powinien wrócić do kontaktów z piłką. Według niego jeżeli zawodnik zachowa odpowiednią cierpliwość i nie zdecyduje się zbyt szybko na obciążanie nogi, to wszystko powinno pójść zgodnie z planem.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułŁukasz Teodorczyk zawieszony
Następny artykułArsenal szuka wzmocnień w Barcelonie