Oscar Tabarez – Występ Lewandowskiego byłby truskawką na torcie

0
Oscar Tabarez

Selekcjoner reprezentacji Urugwaju, Oscar Tabarez, nie krył pochwał dla drużyny Adama Nawałki przed piątkowym starciem towarzyskim.

Już w piątek reprezentacja Polski odbędzie pierwszy listopadowy mecz towarzyski, a naszymi rywalami będzie Urugwaj. Prowadzący kadrę rywali Oscar Tabarez chwalił nasz zespół za ogromny progres, jaki osiągnęliśmy w ostatnich latach, a także stanowiony przez piłkarzy kolektyw:

-To dla nas bardzo ważne spotkanie. Cieszę się, że zagramy z Polską, to zespół który bardzo mocno się rozwinął, na co wskazuje między innymi ranking FIFA. Traktuję mecze z Polską i Austrią bardzo poważnie, a moja kadra na mundial nie jest jeszcze zamknięta. Wasza drużyna stanowi bardzo silny kolektyw, ma dużo jakości w środku pola i potrafi utrzymywać wysokie tempo gry. Gdy wygrywaliśmy tu 5 lat temu mówiłem drużynie, żeby się zbytnio nie cieszyła, bo byliście średniakiem. Dziś tak z całą pewnością nie powiem.

Selekcjoner naszych rywali wypowiedział się także na temat dwóch największych nieobecnych piątkowego spektaklu – Luisa Suareza Roberta Lewandowskiego:

-Uważam, że Luis jest w dobrej dyspozycji, w końcu regularnie gra w Hiszpanii. Jesteśmy w kontakcie z lekarzami Barcelony i wierzę, że dzięki nim Suarez wróci do najlepszej dyspozycji. Teraz ma szansę, by o siebie zadbać. Jest dla nas bardzo ważnym graczem i w marcu będziemy mieć go dyspozycji. Szkoda, że zabraknie też Roberta Lewandowskiego – zwróciłem na niego uwagę już pięć lat temu, a jego występ, jak mówimy w Urugwaju, byłby prawdziwą truskawką na torcie.

Czy Polacy bez Roberta Lewandowskiego i Michała Pazdana w składzie już w piątek wygrają z reprezentacją Urugwaju? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem tego starcia są podopieczni Adama Nawałki, na których zwycięstwo kurs wynosi 2,35.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułFaouzi Ghoulam przedłuży kontrakt z Napoli
Następny artykułDominik Nagy wraca do pierwszej drużyny Legii