Ogromne zmiany w klubie Grzegorza Krychowiaka

0
grzegorz krychowiak

Właściciele West Bromwich Albion, czyli zespołu Grzegorza Krychowiaka, podjęli decyzję o dokonaniu ważnych roszad w strukturach klubowych. Za sprawą oficjalnego oświadczeniu poinformowano, że zwolnieni zostali prezes klubu oraz dyrektor sportowy.

Prezes klubu, czyli John Williams, oraz dyrektor sportowy, Martin Goodman, dostali wypowiedzenie swoich umów w West Bromwich Albion. Taka decyzja właścicieli klubu jest spowodowana tym, że popularni “The Baggies” nie odnoszą oczekiwanych wyników. Przypomnijmy, że zespół, w którym występuje reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak, plasuje się na ostatnim miejscu w Premier League i do bezpiecznej pozycji traci już siedem punktów.

O zwolnieniu dwóch najważniejszych pracowników klubu poinformowano za sprawą oficjalnego oświadczenia:

– Chcielibyśmy podziękować Johnowi i Martinowi za współpracę. Życzmy im powodzenia w przyszłości. Nie ma co ukrywać, że jest naprawdę wiele do zrobienia. Na ten moment musimy skupić się jednak wyłącznie na pozostałych spotkaniach tego sezonu.

Wiadomo już, że następcą Goodmana będzie Mark Jenkins, który już w przeszłości pełnił funkcję dyrektora sportowego.

O ile Williams i Goodman stracili pracę ze względu na kiepskie wyniki, tak brytyjskie media informują, że Alan Pardew jak na razie może być spokojny i nie musi się obawiać o swoją posadę. Kluczowe dla niego będzie kilka następnych spotkań. West Bromwich Albion kolejne spotkanie w Premier League rozegra 24 lutego – wtedy na ich drodze stanie zajmujące 17. miejsce w tabeli Huddersfield. Bukmacher Fortuna na wygraną zespołu Krychowiaka oferuje kurs @ 1.87.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułPochettino – Czuję dumę. Pokazaliśmy wielki charakter
Następny artykułBorussia Dortmund chce przedłużyć kontrakt z Sokratisem