Obrońca Chojniczanki trafi do więzienia za kradzież samochodów?!

0

Michał M., obrońca Chojniczanki świetnie radził sobie na boiskach Nice I Ligi jesienią, ale okazuje się, że gra w piłkę mogła nie być jedynym jego zajęciem. 27-latek jest oskarżony o kradzież samochodów i grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

27-letni Michał M., grający w Chojniczance w trwającym sezonie radził sobie świetnie, a dzięki jego dobrej grze klub z Chojnic stracił raptem 13 bramek i miał najlepszą defensywę w całej Nice I Lidze. Lider tabeli w rundzie rewanżowej nie będzie mógł jednak skorzystać z usług tego piłkarza, bowiem ten najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym, a ogólnie grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Policja w Myślenicach otrzymała zgłoszeniu o kradzieży luksusowego Porsche Macan, a do samochodu udało się dotrzeć dzięki zamieszczonemu w nim nadajnikowi GPS. Piękna auto odnalazło się w garażu w Chojnicach, a w trakcie akcji zatrzymano dwóch mężczyzn, w tym 27-letniego chojniczanina. Nie musimy wyjaśniać o kogo chodzi, a do całej sytuacji szybko odnieśli się klubowi włodarze:

– Klub w związku z tą sytuacją będzie składać wniosek do Polskiego Związku Piłki Nożnej o zerwanie kontraktu z winy zawodnika. Resztę muszą zbadać inne organy, więcej od nas nie zależy. Tego typu informacje zawsze są szokiem. Tracimy wartościowego piłkarza, którym Michał bez wątpienia był – powiedział wiceprezes Chojniczanki, Jarosław Klauzo.

Informacje, które do nas dotarły są po prostu szokujące. Ciężko nam w ogóle to skomentować, ale zobaczcie co można znaleźć w ogłoszeniu dotyczącym sprzedaży samochodu, które w Internecie umieszczał piłkarz.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

ŹRÓDŁOWeszło
Poprzedni artykułIñigo Martínez złamał obietnicę i przeniósł się do Bilbao
Następny artykułArmando Sadiku odchodzi z Legii Warszawa