Nowy herb Leeds United? Wielka porażka!

0
Leeds United

Włodarze Leeds United postanowili, że zmienią klubowy herb. Taka decyzja bardzo szybko przyniosła masę niepochlebnych komentarzy. Jak zakończy się ta sprawa?

Leeds United poprzez swój profil na Twitterze w środę zaprezentowało nowy herb klubu. W artykule napisanym przez dziennikarzy zatrudnionych przez klub mogliśmy przeczytać, że decyzję o zmianie herbu podjęto po dyskusjach z tysiącami kibiców, którzy wyrazili niemal jednogłośną opinię. Okazuje się, że badanie rynku przeprowadzone przez zespół grający w Championship nie okazało się zbyt skuteczne – zaraz po ogłoszeniu kontrowersyjnej decyzji w Internecie wybuchła prawdziwa burza.

Nie dość, że kibice “The Peacocks” od razu dali do zrozumienia włodarzom, że to niezbyt trafiony pomysł, to do gry włączyły się  także inne drużyny piłkarskie. Jednym z nich jest Zenit Petersburg, który bardzo szybko opublikował humorystyczną przeróbkę zaproponowanego herbu.

Później sprawę w swoje ręce wzięli oczywiście także inni użytkownicy Twittera i tym samym na tym profilu społecznościowym możemy znaleźć teraz setki kreatywnych przeróbek. Jak na tę falę krytyki zareagowano na Elland Road?

Doczekaliśmy się już oficjalnego komunikatu ze strony Leeds United. W nim możemy przeczytać, że w klubie bardzo cieszą się z faktu, że herb jest niezwykle istotnym elementem dla kibiców. Poza tym obiecano, że zostanie przeprowadzona kolejna analiza rynku, a konsultacje z kibicami zostaną rozszerzone.

W przyszłym tygodniu przekażemy dokładnie informacje na temat tego, jak fani będą mogli zaangażować się w ten proces – czytamy w klubowym oświadczeniu.

Jak zakończy się cała sprawa z klubowym herbem? Według nas będziemy świadkami wycofania się z kontrowersyjnego pomysłu i powrotu do klasycznego wyglądu logo.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułMikołaj Kwietniewski piłkarzem Legii Warszawa
Następny artykułNiewypał transferowy Interu Mediolan znalazł nowy klub