Nowość w Multikozaku w LVbet!

0
LvBet

Znacie Multikozaka w zakładach bukmacherskich LVbet? Dzięki tej promocji za wygrany kupon z minimum pięcioma selekcjami mogliśmy dostać dodatkowe pieniądze. Od niedawna bukmacher wypłaca bonus również za cztery trafione zdarzenia na jednym kuponie!

Do tej pory było tak, że nasz kupon musiał spełnić kilka warunków by załapać się do tej promocji. Minimalna stawka musiała wynosić 10 zł, łączny kurs całego kuponu musiał być wyższy bądź równy 3,00, musiałeś wygrać, a wszystkie zakłady na jednym kuponie musiały dotyczyć meczów z jednego tygodnia (od 0:01 w poniedziałek do 23:59 w niedzielę). Te zasady się nie zmieniły. Zmieniła się za to wymagana liczba selekcji na kuponie. Do niedawna musiałeś obstawić przynajmniej pięć zdarzeń, a od niedawna wystarczą zaledwie cztery!

I choć w naszych analizach często polecamy Wam pojedyncze zakłady lub duble, ale są też tacy, którzy na jednym kuponie wolą obstawić więcej meczów. I to właśnie do nich skierowana jest ta promocja! W Multikozaku dostaniecie bowiem dodatkowy bonus za kupony AKO z dużą liczbą spotkań. W przypadku, gdy Wasz zakład okaże się trafiony, na Wasze konto trafi specjalny bonus:

  • gdy kupon składa się z 4 zakładów, do wygranych dodawane jest 7,5%
  • gdy kupon składa się z 5 zakładów, do wygranych dodawane jest 10%
  • gdy kupon składa się z 6 zakładów, do wygranych dodawane jest 15%
  • gdy kupon składa się z 7 zakładów, do wygranych dodawane jest 20%
  • gdy kupon składa się z 8 lub więcej zakładów, do wygranych dodawane jest 25%

Jeśli spełnicie te warunki, musicie tylko wysłać maila na adres [email protected], a na Wasze konto trafią dodatkowe pieniądze!


Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułReal Madryt i jego fatalna skuteczność
Następny artykułKról futbolu Ronaldinho zakończył piłkarską karierę