Nicklas Bendtner

Doskonale znany fanom Arsenalu i Premier League Nicklas Bendtner nie uniknie odpowiedzialności za przestępstwo i trafi do więzienia!

30-letni Duńczyk to jeden z piłkarzy, który nie wykorzystał ogromnego potencjału. Nicklas Bendtner miał zostać wielką gwiazdą Arsenalu, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Napastnik rozegrał dla “Kanonierów” 171 spotkań, ale trafiał do siatki rzadziej niż w co czwartym z nich. Utalentowany piłkarz nie poradził sobie także w Juventusie, a w ostatnim czasie reprezentował barwy Rosenborgu BK. Czemu 81-krotny reprezentant kraju nie zrobił takiej kariery, jaką mu przepowiadano? Bez wątpienia olbrzymią rolę odegrały tu jego pozaboiskowe wybryki.

Nicklas Bendtner bardziej niż z wyśmienitej gry słynął z trudnego charakteru, co udowodnił w ostatnim czasie. Piłkarz wdał się w szarpaninę w taksówkarzem, a następnie wymierzył mu cios, po którym ten ze złamaną szczęką trafił do szpitala. 30-latek musiał zapłacić za leczenie taksówkarza, także został skazany na 50 dni w więzieniu. Nie wiadomo jeszcze kiedy napastnik odbędzie tę karę, ale decyzja sądu jest ostateczna.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Mecze Towarzyskie TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.