Neymar bliski przeprowadzki do Paryża!

0

Wszystko wskazuje, że aktualnie zostają dopinane szczegóły transferu gwiazdy FC Barcelona. Neymar nie brał udziału w środowym treningu i rzekomo miał się pożegnać z kolegami z zespołu.

Od kilkunastu dni w mediach sportowych najciekawszym tematem jest Neymar, a raczej jego zmiana barw klubowych. Reprezentant Brazylii jest głównym celem transferowym Paris Saint-Germain i wszystko wskazuje, że transakcja wkracza w kluczową fazę, a wkrótce zostaniemy świadkami największego transferu w historii futbolu.

Klauzura odejścia Neymara z FC Barcelona opiewa na 222 milionów euro. Kwota ta nie jest straszna dla właścicieli PSG, którzy są w stanie wyłożyć takie pieniądze, aby pozyskać tego zawodnika.

Klub z Barcelony w środę poinformował, że Neymar dostał zgodę trenera Ernesto Valverde na brak udziału w sesji treningowej. Dodatkowo w hiszpańskich mediach pojawiły się informację, jakoby reprezentant Brazylii miał się pojawić na obiektach FC Barcelona. 25-latek rozmawiał kilka minut z innymi zawodnikami i poinformował ich, że zdecydował się na przejście do drużyny ze stolicy Francji.

Potwierdzeniem tego, że transfer Neymara do Paris Saint-Germain jest już na ostatniej prostej jest informacja, że jego agent, Wagner Ribeiro, przebywa w stolicy Francji. Zapewne jest tam po to, aby dopinać szczegóły indywidualnego kontraktu Brazylijczyka.

Neymar do FC Barcelona trafił w 2013 roku. Od tego czasu w barwach klubu z Katalonii rozegrał 186 meczów, w których zdobył 105 bramek oraz zanotował 80 asyst.

Poprzedni artykułFreddy Adu nie zagra w Sandecji Nowy Sącz
Następny artykułInter Mediolan pozyskał Matiasa Vecino