Młody talent na celowniku Legii

0

Mistrzowie Polski zamierzają sprowadzić niezwykle utalentowanego 16-latka. Czy Maksim Lotysz już niedługo dołączy do Legii?

Według informacji podawanych przez dziennikarzy “Super Expressu” Legia jest zainteresowana sprowadzeniem niezwykle utalentowanego Białorusina. Maksym Lotysz to 16-latek, który może grać jako napastnik lub ofensywny pomocnik. W minionym sezonie w barwach młodzieżowego zespołu FK Mińsk osiągnął niesamowite statystyki i w 25 spotkaniach zdobył 27 bramek i zanotował 13 asyst. Mierzący raptem 167 centymetrów wzrostu młodzian w zeszłym roku został wybrany najlepszym piłkarzem w kraju w swojej kategorii wiekowej.

Rozmowy z przedstawicielami piłkarza podobno są w toku, ale na Łazienkowską nie trafi on na pewno wcześniej niż w przerwie zimowej przyszłego sezonu. Lotysz nie ma paszportu Unii Europejskiej więc Legia Warszawa będzie mogła go sprowadzić dopiero, gdy ten osiągnie pełnoletniość.

Czy “Wojskowi” sprowadzą kolejny wielki młody talent, który później opuści stolicę Polski za znacznie większe pieniądze? Przypomnijmy, ze mistrzowie kraju zarobili na sprzedaży Ondreja Dudy aż 4 miliony euro, a sprowadzili go za raptem 300 tysięcy euro. Na podobne liczby liczy się w przypadku Dominika Nagya – w jego przypadku problemem jest jednak złe nastawienie i mentalność, przez które niedawno został zesłany do zespołu rezerw Legii.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPrimera Division – wygrana Realu, magia Asensio
Następny artykułNapoli odczuwa brak Arkadiusza Milika. “To jest dla nas problem”