Z kim reprezentacja Polski U21 zmierzy się podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy? Przed podopiecznymi Czesława Michniewicza trudne zadanie!

Reprezentacja Polski U21 niespodziewanie w barażach do wielkiego turnieju pokonała Portugalię i podczas losowania fazy grupowej Mistrzostw Europy znalazła się w trzecim koszyku. Z kim zmierzą się podopieczni Czesława Michniewicza? Andrea Pirlo nie miał dla nas litości i wylosował dla nas grupę składającą się z Włochów, Belgów oraz Hiszpanów. Tym samym nasi młodzieżowcy zmierzą się z takimi piłkarzami jak chociażby Borja MayoralJesus Vallejo,Patrick Cutrone czy Nany Landry Dimata.

Przypomnijmy, że w przyszłoroczne mistrzostwa Europy U21 odbędą się we Włoszech od 16 do 30 czerwca. Do półfinału rozgrywek awansują zwycięzcy trzech grup oraz najlepszy zespół, który zajmie drugą lokatę. Wyjście z grupy powoduje automatyczny awans na Igrzyska Olimpijskie w 2020 roku, które odbędą się w Tokio. Łatwo na pewno nie będzie, ale wierzymy, że nasi reprezentanci zagrają w półfinale wielkiego turnieju!


Już w sobotę czeka na nas prawdziwy hit Premier League – Tottenham podejmie niepokonaną do tej pory Chelsea. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.