Michel Platini – Wybór laureata Złotej Piłki nigdy nie był tak łatwy

0
michel platini

Już 3 grudnia poznamy zdobywcę Złotej Piłki. Michel Platini uważa, że w tym roku wybór laureata jest niezwykle prosty. Kto jego zdaniem zasłużył na zwycięstwo?

W końcu doczekaliśmy się na moment, w którym wszystkie najważniejsze piłkarskie nagrody indywidualne nie są rozdzielane pomiędzy Cristiano Ronaldo oraz Lionela Messiego. W tym roku statuetki trafiały głównie do rąk Luki Modricia, ale Michel Platini uważa, że inny piłkarz powinien zostać laureatem Złotej Piłki za 2018 rok:

– Wybór zwycięzcy Złotej Piłki jeszcze nigdy nie był tak prosty. Jest tylko jeden piłkarz, który wygrał zarówno Ligę Mistrzów, jak i został mistrzem świata. To oczywiście Raphael Varane. On wygrał wszystko. 

Czy zgadzacie się z opinią, którą wygłosił Michel Platini? Trzykrotny zdobywca Złotej Piłki docenia rok w wykonaniu Luki Modricia czy Antoine'a Griezmanna, ale jego zdaniem najbardziej na statuetkę zasłużył piłkarz, który sięgnął po najważniejsze drużynowe trofea. Ponadto Francuz podkreśla, że prestiżowa nagroda po raz ostatni trafiła do rąk obrońcy w 2006 roku, kiedy to otrzymał ją Fabio Cannavaro. Jego zdaniem najwyższy czas to zmienić.


Chcecie zarobić przy okazji oglądania pojedynku Milanu z Genoą? Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do piątkowego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułBayern ma poważny problem . Kolejny piłkarz kontuzjowany!
Następny artykułCarabao Cup TYPY do meczu Manchester City – Fulham FC