Michael Carrick – Po finale Ligi Mistrzów wpadłem w depresję

0

W rozmowie z dziennikarzami “The Times” Michael Carrick zdradził, że po przegranym finale Ligi Mistrzów w 2009 roku cierpiał na depresję.

W 2008 roku Manchester United sięgnął po Puchar Europy po wygranym konkursie rzutów karnych z Chelsea. Sezon później “Czerwone Diabły” znów zagrały w finale Ligi Mistrzów, ale tym razem musiały uznać wyższość Barcelony, która zwyciężyła 2:0. Michael Carrick po latach zdradza, że po spotkaniu, w którym doprowadził do straty pierwszej bramki przez Manchester United, zaczął cierpieć na depresję:

– Miałem do siebie ogromne pretensje o tę bramkę. Cały czas zadawałem sobie pytanie, dlaczego to zrobiłem. Wtedy wszystko się zaczęło. Rok wcześniej wygrałem Ligę Mistrzów, ale to nie miało żadnego znaczenia. Mimo to byłem bardzo przybity. Moją chorobę opisuję jako depresję, ponieważ to nie był jakiś jednorazowy czy krótki stan. Zdarzało się, że po niektórych meczach czułem się tragicznie.

Michael Carrick zdradza, że kulminacja jego depresji nastąpiła rok później, kiedy to pojechał z reprezentacją Anglii na mistrzostwa świata do Republiki Południowej Afryki:

– Udział w mundialu od zawsze był moim marzeniem. Prawda jest jednak taka, że nie chciałem wtedy tam być. Wolałem siedzieć w domu. Wszystko zatrzymywałem dla siebie. To nie są sprawy, o których rozmawia się w świecie futbolu. Moi koledzy, z którymi dzieliłem szatnię, dowiedzą się o tym czytając ten wywiad.


Już 11 października reprezentacja Polski zmierzy się z Portugalią w ramach Ligi Narodów, a trzy dni później zagra z Włochami. Propozycje typów do obu spotkań znajdziecie niebawem na naszych łamach.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułArturo Vidal – Jak mógłbym być szczęśliwy, skoro nie gram?
Następny artykułThierry Henry może zostać menedżerem reprezentanta Polski