Mecz 2. Bundesligi przerwany z powodu ataku serca trenera

0

W środę nie dokończono jednego z zaplanowanych na ten dzień meczu 2. Bundesligi, w którym do rywalizacji przystąpiły zespoły Darmstadt oraz 1. FC Kaiserslautern. Powodem tego był atak serca, który dostał trener gości – Jeff Strasser.

Dramat rozpoczął się w przerwie tego spotkania. W szatni popularnych “Czerwonych Diabłów” musiał interweniować lekarz – trener 1. FC Kaiserslautern, Jeff Strasser, poczuł się bardzo źle i natychmiast podjęto decyzję o odwiezieniu go do szpitala. Tam medycy przeprowadzili wszelkie potrzebne badania, które wykazały, że 43-latek dostał ataku serca.

Wprawdzie sędzia tego spotkania podjął decyzję o przedłużeniu przerwy, to jednak kilkanaście minut później zdecydował przerwać ten pojedynek. Według informacji SkySports Strasser już w trakcie meczu skarżył się na nudności i zawroty głowy. Podczas transportu do szpitala miał być świadomy.

Strasser szkoleniowcem 1. FC Kaiserslautern jest od 27 września 2017 roku – wcześniej przez pięć lat z powodzeniem opiekował się zespołem z Luksemburgu – CS Fola Esch. Aktualna praca 43-latka nie należy do łatwych i najprzyjemniejszych. Drużyna, która przez wiele lat grała na najwyższym poziomie rozgrywkowym, jest na skraju upadku i zajmuje ostatnie miejsce w 2. Bundeslidze. “Czerwone Diabły” na swoim koncie mają zaledwie 12 punktów i do bezpiecznej pozycji tracą 10 oczek. Trudno widzieć ich przyszłość w jasnych kolorach.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułFlorin Purece kolejnym transferem Bruk-Betu
Następny artykułŁukasz Madej nie zagra już w tym sezonie