Mateusz Borek zdradza, dlaczego Kamil Grosicki znów nie zmienił klubu

0
Kamil Grosicki

W dzisiejszym programie “Cafe Futbol” Mateusz Borek zdradził, dlaczego Kamil Grosicki wciąż jest graczem Hull City. Do walki o Polaka w ostatniej chwili włączył się bardzo ciekawy klub.

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że po raz kolejny w ostatnim dniu okienka transferowego Kamil Grosicki próbował zmienić klub i mu się tu nie udało. Tym razem reprezentant Polski poleciał do Turcji i negocjował warunki kontraktu z Bursasporem, ale nagle przekazał włodarzom klubu, że musi wykonać telefon i wyparował. Mateusz Borek podczas dzisiejszego programu “Cafe Futbol” zdradził kulisy tego nietypowego zdarzenia.

Okazuje się, ze powodem takiego zachowania ze strony 30-latka było zainteresowanie ze strony Sportingu Lizbona. Agent piłkarza w ostatniej chwili przekazał mu, by ten nie podpisał umowy z Bursasporem, ponieważ Hull City prowadzi negocjacje z portugalskim klubem w sprawie wypożyczenia, a być może nawet transferu definitywnego. Kamil Grosicki rzecz jasna wolał dołączyć do zespołu grające w fazie grupowej Ligi Europy, postawił wszystko na jedną kartę i niestety przegrał. Temat przenosin reprezentanta Polski upadła na kwadrans przed zamknięciem okienka transferowego i teraz najprawdopodobniej czeka go pół roku bez grania w piłkę.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAlisson Becker – Nie jestem głupi, nie zrobię tego po raz drugi
Następny artykułPZPN opublikował raport sztabu reprezentacji po nieudanym mundialu