Massimiliano Allegri – VAR pomógłby sędziemu przy decyzji o kartce dla Ronaldo

0

Występ Cristiano Ronaldo przeciwko Valencii trwał niecałe pół godziny. Portugalczyk obejrzał czerwoną kartkę za atak na rywala, a Massimiliano Allegri uważa, że arbiter nie podjął dobrej decyzji.

Czy Waszym zdaniem Cristiano Ronaldo słusznie obejrzał czerwony kartonik? Sporo osób odnosi się do przepisu o ataku na głowę rywala i twierdzi, że Portugalczyk powinien wylecieć z boiska, ale ja szczerze mówiąc mam co do tego olbrzymie wątpliwości. Podobnie zresztą jak Massimiliano Allegri, według którego system VAR mógłby pomóc arbitrowi w zmianie decyzji:

– Jedyne co mogę powiedzieć o tej sytuacji, to że VAR pomógłby sędziemu w podjęciu decyzji. Musieliśmy grać w dziesięciu w Lidze Mistrzów. Po takim incydencie jest to rozczarowujące. Ronaldo również czuł się bardzo rozczarowany. Ryzykowaliśmy porażkę i w następnym meczu zapewne znów będziemy musieli sobie radzić bez Portugalczyka.

Mistrzowie Włoch mimo gry w osłabieniu przez większość spotkania, zdołali ograć Valencię na wyjeździe. Massimiliano Allegri po meczu nie ukrywał, że jest bardzo zadowolony z występu swoich podopiecznych, co nie może dziwić. Warto podkreślić, że w tym spotkaniu z dobrej strony pokazał się Wojciech Szczęsny. Polak w doliczonym czasie gry obronił rzut karny wykonywany przez Daniego Parejo i zachował czyste konto.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułIsco – Chcę Złotej Piłki dla Modricia tak samo jak kibice
Następny artykułRanking FIFA – Dwóch liderów zestawienia