Zdaniem dziennikarzy “Sky Sports” Manchester City może zostać wykluczony z przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów! Jakie są na to szanse?

“Football Leaks” po raz kolejny podzieliło się z piłkarskim światem szokującymi doniesieniami. Ostatnio pod ich lupę wzięty został Sergio Ramos, teraz chodzi o Manchester City. Mistrzowie Anglii mieli dopuścić się fałszowania dokumentów, a dokładniej  danych dotyczących wpływów od sponsorów, a to zainteresowało UEFA, która rozpoczęła śledztwo. Przypomnijmy, że “The Citizens” już wcześniej zostali ukarany za łamanie regulaminu i musieli zapłacić niemal 50 milionów euro. Teraz może spotkać ich znacznie bardziej dotkliwa kara.

Jeśli doniesienia o oszustwach finansowych ze strony działaczy z Etihad Stadium się potwierdzą, Manchester City może zostać wykluczony z przyszłorocznej edycji europejskich pucharów, czyli w przypadku podopiecznych Pepa Guardioli Ligi Mistrzów. Aleksander Ceferin, prezydent UEFA, zdradził, że europejska federacja piłkarska ocenia całą sytuację i powołała niezależny organ, który pracuje nas sprawą. Przypomnijmy, że o podobne działania oskarżeni zostali także działacze Paris Saint-Germain. Z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji i potwierdzenie tego, czy Finansowe Fair Play tak naprawdę w ogóle działa.


Już we wtorek czeka na nas naprawdę ciekawie zapowiadający się mecz w Premier League – Watford zagra z Manchesterem City. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.