#AleTypiara – Manchester City vs Liverpool

0
Typy

Przed nami mecze rewanżowe Ligi Mistrzów, zatem czas na kolejne typy. Tym razem mam dla Was propozycje do meczu Manchesteru City z Liverpoolem. Zapoznajcie się dokładnie z poniższymi analizami i niech BUK będzie z Wami!

ODBIERZ 20 ZŁ BEZ DEPOZYTU!

MANCHESTER CITY

Szykuje nam się bardzo dobre spotkanie i choć w pierwszym meczu The Citizens zostali zjedzeni przez Liverpool, to zaryzykuję stwierdzenie, że nic nie jest jeszcze przesądzone. Kto jak kto, ale Guardiola nie należy do ludzi, którzy kiedykolwiek poddają dwumecz i nie walczą do końca. W minioną sobotę rozgrywali derby z Manchesterem United. Każdy kto oglądał to spotkanie dobrze wie, jak piękne widowisko zaserwowały nam obie drużyny. Obywatele zaczęli z impetem, bo przecież do przerwy prowadzili 2:0. Prawda jest jednak taka, że mogli po pierwszej połowie prowadzić znacznie wyżej, ale nieskuteczny okazał się Sterling, który zmarnował chyba z dwie jak nie trzy “setki”. Prawdziwy horror dla Obywateli zaczął się jednak w drugiej połowie, kiedy to w przeciągu zaledwie dwóch minut stracili dwa gole. Niespełna kwadrans później padła trzecia bramka dla Czerwonych Diabłów, które tym samym wywalczyły komplet punktów i odroczyły mistrzowską fetę Obywateli.

W poprzednim meczu Ligi Mistrzów, podopieczni Pepa Guardioli nie popisali się absolutnie. Już pierwszą połowę przegrywali 0:3 i trzeba przyznać, że Anfield Road jest wyjątkowo nieprzyjemnym stadionem dla nich w tym sezonie. Przypomnę tylko, że to druga porażka Obywateli w tym sezonie właśnie na tym terenie. Najpierw polegli w ramach Premier League, a następnie w ramach Ligi Mistrzów. O ile w lidze angielskiej The Citizens zdołali strzelić wówczas rywalom trzy gole, o tyle w ostatnim starciu w europejskich pucharach nie potrafili kompletnie wykorzystać żadnej ze swoich okazji. Trzeba też powiedzieć wprost, że zbyt wielu klarownych sytuacji nie zdołali stworzyć. Mieli przewagę w posiadaniu, oddali więcej strzałów, ale ani jednego celnego! Jeśli Pep Guardiola jakkolwiek chce jeszcze myśleć o awansie do półfinału LM, to z pewnością musi pokazać ofensywną siłę i żelazną defensywę. Czy to mu się uda? Tego dowiemy się już po spotkaniu.

LvBet bonus 20 zł

LIVERPOOL

Po przeciwnej stronie mamy podopiecznych Jurgena Kloppa, którzy w pierwszym meczu Ligi Mistrzów zaprezentowali się bardzo dobrze, ale o tym za chwilę. W miniony weekend The Reds rozgrywali derby Liverpoolu na stadionie Evertonu. Już przed meczem było wiadome, że niemiecki menadżer zrobi sporo zmian w wyjściowym składzie. Na boisku nie pojawił się wówczas Salah, który boryka się z kontuzją. Oprócz niego w składzie wyjściowym zabrakło też kontuzjowanego Matipa, Lallany i Cana. Roberto Firmino z kolei pojawił się dopiero w 74. minucie, ale nie zdołał strzelić żadnego gola, a same derby zakończyły się bezbramkowym remisem. Trzeba przyznać, że zbyt wielu emocji nie doświadczyliśmy, ale też pewnie większość z was się ich nie spodziewała. Wszak drużynę Jurgena Kloppa czeka znacznie ważniejszy mecz, jakim jest rewanż z Manchesterem City w ramach Ligi Mistrzów.

Wracając do meczu LM, to The Reds w pierwszym spotkaniu zaprezentował się bardzo dobrze. Do przerwy wygrywali już z Manchesterem City 3:0 i do końca spotkania udało im się utrzymać czyste konto. Ich sytuacja przed rewanżem jest zatem bardzo dobra, bo przecież mają sporą zaliczkę. Do tego grać będą na wyjeździe, tak więc każdy potencjalnie strzelony przez nich gol będzie dla nich bardzo korzystny. Na Anfield Road kolejny raz znakomicie się zaprezentował Salah, którego występ w rewanżu stoi pod znakiem zapytania. Egipcjanin był bohaterem pierwszej bramki oraz zaliczył asystę przy golu Mane. Oprócz wspomnianej dwójki, fenomenalnym trafieniem popisał się Alex Oxlade-Chamberlain. Liverpool wielokrotnie udowadniał, że potrafi świetnie atakować, zwłaszcza grając z kontry. Jednak druga połowa spotkania pokazała, że także ich gra obronna uległa znacznej poprawie. Jestem bardzo ciekawa, czy zdołają równie skutecznie powstrzymywać ataki Obywateli grając na Etihad Stadium.

TYPY:

Zwycięstwo Manchesteru + Over 3,5 @2,40 – Dziś mam dla Was jeden typ z bardzo atrakcyjnym kursem. Zakładam, że podopieczni Pepa Guardioli zaatakują od pierwszej minuty i rzucą się na rywali. Z drugiej strony Liverpool świetnie czuje się w grze z kontry, także powinien mieć wiele sytuacji. Spodziewam się wielu goli i zwycięstwa Obywateli, dlatego proponuję zakład na zwycięstwo gospodarzy i minimum cztery bramki w meczu, za co LvBet płaci aż 2,40.

typy sportowe

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie wrzucam wszystkie typy. Niech Buk będzie z Wami : )

Poprzedni artykułSzymon Marciniak kontuzjowany – czy pojedzie na mundial?
Następny artykułAnder Herrera opluł herb rywala w trakcie derbów Manchesteru – czy zrobił to specjalnie?