Maciej Domański kolejnym wzmocnieniem Rakowa Częstochowa

0

Wprawdzie zimowe okienko transferowe zakończy się za kilkanaście godzin, to Raków Częstochowa jest na nim aktywny do ostatnich chwil. Włodarze beniaminka Nice 1 Ligi we wtorek pochwalili się kolejnym nabytkiem. Jest nim Maciej Domański z Puszczy Niepołomice, który barwy klubowe zmieni 1 lipca 2018 roku.

Raków Częstochowa w tym sezonie Nice 1 Ligi radzi sobie wyśmienicie i jako beniaminek na półmetku rozgrywek plasuje się na trzecim miejscu. Gołym okiem widać, że apetyty w Częstochowie zostały rozbudzone i wszyscy chcą jednego – kolejnego awansu i zadomowienia się w LOTTO Ekstraklasie. Chęć walki o miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej bez wątpienia potwierdzają transfery – w zimowym okienku zawodnikami Rakowa zostali m.in: Jakub Szumski, Dariusz Formella czy Mateusz Zachara – takie wzmocnienia robią wrażenie.

To jednak jeszcze nie koniec. Kolejnym, wszystko wskazuje, że w tym okienku już ostatnim, transferem Rakowa Częstochowa jest Maciej Domański. Wprawdzie obie strony dogadały się już wcześniej, to transakcja ta została ogłoszona dopiero teraz, bowiem włodarze klubu zaliczyli małą porażkę. Raków robił wszystko, aby zawodnik Puszczy Niepołomice trafił do nich już w zimie, ale nie przystała na to jego obecna drużyna.

W związku z tym Raków Częstochowa musiał się pogodzić z częściowym fiaskiem – na ich pocieszenie Domański od 1 lipca bieżącego roku dołączy do kadry zespołu.

27-letni zawodnik w tym sezonie jest liderem klasyfikacji kanadyjskiej w Nice 1 Lidze – piłkarz Puszczy Niepołomice na swoim koncie ma osiem bramek oraz cztery asysty.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułRyota Morioka klubowym kolegą Łukasza Teodorczyka
Następny artykułBorussia Dortmund sięgnęła po zawodnika FC Barcelona